Лікарі гінекологи у Львові (Залізничний район)

Ірина
Потрапила до Анни Андріївни за рекомендацією подруги! Чудовий лікар, фахівець своєї справи!
Оля
На прийомі була вперше,за рекомендацією подруги! Чудовий лікар,розумна,уважна,все гарно пояснила,вислухала Оглянула,дала рекомендації))) Я дуже задоволена,повертатимусь ще і ще !
Руслана
Не передати словами наскільки приємна людина і хороший спеціаліст. В рідному Івано-Франківську поставили діагноз 2 хвороби і призначили 11 препаратів, з яких майже всі антибіотики, перше лікування нічого не дало, лиш гроші на вітер. Казали що потрібно біля 6 таких процедур з антибіотиками. Потратила на все біля 10 тис. Після чого вирішила звернутись у Львів. Після багатьох прочитаних хорших відгуків, обрала саме Марчук Наталію. Лікар уважно вислухала та заспокоїла. Зрозуміла мою ситуацію. Ще ніколи відвідини гінеколога не проходили так спокійно та безболісно. У результаті виявилось що я цілком здорова як з вигляду, так і з результату аналізів. Людина яка дісно допомагає. Тепер приходитиму тільки до неї. Щиро дякую за якісну консультацію.
Юлія Дзісь
Прийом сподобався, все пройшло на найвищому рівні. Лікар уважно оглянула, поговорила зі мною, допомогла мені. Дуже уважно підійшла до моєї проблеми, подивилася аналізи, та призначила лікування. Залишилася задоволена візитом.
24 лютого '20 г.
Гінеколог, акушер-гінеколог
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. Здійснює ведення вагітності. Виконує обробку шийки матки. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, кольпоскопію та УЗД органів малого таза. Лікує кісти яєчників, ендометрит, ендометріоз, сальпінгіт та гінекологічні травми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує скринінгове УЗД при вагітності, кольпоскопію, поліпектомію, біопсію шийки матки. Лікує ендометріоз, клімакс, міому матки, кісти яєчників, гіперплазію ендометрія, аномальні маткові кровотечі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики та репродуктології. Спеціалізується на лікуванні та УЗ-діагностиці в гінекологічній сфері.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, репродуктолог
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію, поліпектомію, кріодеструкцію шийки матки. Проводить інтимну контурну пластику, лазерне лікування шийки матки. Консультує з приводу підбору контрацепції. Лікує безпліддя, ендометріоз, ендометрит, молочницю, клімакс.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
Лікар вищої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Веде консультативний прийом з питань планування сім’ї, лікування неплідності. Проводить УЗД органів малого тазу, УЗД плоду в першому та другому триместрі вагітності, доплерометрію. Виконує такі діагностичні та лікувальні маніпуляції, як кольпоскопія, гістероскопія, петлева ексцизія, кріодеструкція, коагуляція, конізація, радіохвильове лікування патологій шийки матки та ін.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Висококваліфікований лікар з численною кількістю курсів, семінарів та конференцій. Спеціаліст, що надає широкий спектр послуг з максимально точним результатом. Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз, УЗД щитовидної залози, підбір схеми лікування. Лікує інфекції, які передаються статевим шляхом. Юлія Володимирівна є компетентним фахівцем з встановлення/видалення внутрішньоматкових спіралей. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт