Сімейні лікарі у Львові (Залізничний район)

Света
Татьяна Михайловна лечит всю нашу семью. По любым вопросам обращаюсь сразу к ней. При острой необходимости консультируюсь по телефону. Всем довольна. Да и круто, что она не только семейный врач, но еще и специалист УЗИ. Все можно сделать в одном месте.
24 червеня '18 г.
Катерина
Татьяна Михайловна чудеснейшая женщина! Какая же она милая! Большинство врачей очень резкие, именно поэтому и ходить в больницу не хочется. Татьяна Михайловна очень добрая и классная!
15 липня '18 г.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Тетяна Михайлівна спеціалізується в області сімейної медицини. Лікар проводить УЗ діагностику у немовлят та дітей.
Сімейний лікар
Лікар загальної практики сімейний лікар проводить діагностику та інтерпретацію результатів обстежень органів дихальної, серцево-судинної, травної, сечовидільної та інших систем організму у дорослих та дітей та призначає, в разі необхідності, лікування. Розробляє індивідуальні графіки вакцинації для дітей та дорослих.