Лікарі проктологи у Львові (Залізничний район)

Лікарка уважна, огляд проводить максимально делікатно, безболісно! (порівняно із лікарем у поліклініці) Одразу розпочинає лікування, а не перенаправляє 10 разів. Сервіс на висоті, якісна допомога за цілком помірну ціну! Щиро вдячна пані Юліані, перша лікарка у цій сфері, що реально допомогла!
30 листопада '-1 г.
Рекомендую Кусмину Юліану Євгенівну, висококваліфікований лікар та хороша людина. Медичний центр має зручне розташування, пртвітний персонал та релаксуюча атмосфера. Рекомендую 5+
30 листопада '21 г.
Роман
Мав певні проблеми по проктології, звернувся в Веромед - дуже швидко, а головне правильно визначили проблему та назначили лікування. Також хотів би відмітити вічливого адміністратора, дякую, звернусь ще обов'язково, якщо проблема знову з'явиться.
05 жовтня '21 г.
Оля
Персонал приємний.Була на прийомі у лікаря Кусмина Юліани Євгенівної дуже хороший спеціаліст кваліфікований у своїй справі ,все чітко розкаже . Дякую Вам !
10 грудня '21 г.
Хірург-проктолог, УЗД фахівець
Лікар займається лікуванням проктологічних захворювань хірургічними та консервативними методами. Проводить видалення геморою та висічення анальної тріщини. Виконує ультразвукове дослідження щитовидної залози. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом17 онлайн записів