Лікарі психотерапевти у Львові (Залізничний район)

Надія
Хочу висловити свою велику вдячність нашому лікарю неврологу Вікторії Віталіївні Нечуй.Вона професійно і з великою віддачею зайнялася нашим сином.З легкість змогда знайти з ним спільну мову, хоч це і в мене не завжди виходить.І ще раз дуже дякую!
17 липня '18 г.
Олеся
Невролог Негруб Вікторія Віталіївна- хороший лікар.Вона допомогла нам зрозуміти поведінку нашої дитини,і на що треба звернути увагу.Вона була привітна з нами, постійно усміхалася і при цьому робила детальше обстеження нервової системи малюка.Щиро вдячні їй за те, що показала нам батькам , справжню причину такої поведінки дитини!
10 липня '18 г.
Невролог
21 рік досвіду
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Дитячий невролог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар надає рекомендації батькам щодо розвитку дитини, коли дитина повинна сидіти, тримати голівку, перевертатися, стояти, говорити перші слова, проводить електроенцефалографію, нейросонографію, консультативний прийом з комплексним фізикальним оглядом і тестуванням.
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Психолог, психотерапевт
Консультація от 840
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Психолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні психічних захворювань. Працює з емоційним вигорянням, почуттям провини та тривожності, проблемами самооцінки та самосприйняття. Займається аналізом сновидінь. Лікує фобії та психосоматичні розлади.
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8) р.Залізничний