Лікарі урологи у Львові (Залізничний район)

Ігор
Професійність і вміння зрозуміти пацієнта!!!!
30 листопада '-1 г.
Аліса
Дуже досвідчений спеціаліст! Одного разу лікувався у нього. Лікар знає як швидко надати допомогу, та підтримати пацієнта. Він уважний до найменших деталей. Лікування чітко та з поясненнями розписав. Призначив повторний огляд. Рекомендую!
14 лютого '20 г.
Flora Keys
Олег Марянович просто чудовий спеціаліст. У мене виникла досить делікатна проблема, яка потребувала оперативного лікування. Фахівець зробив все на найвищому рівні. Все пройшло без ускладнень. Спеціалістом задоволений. Рекомендую!
22 березеня '20 г.
Александр
К Николаю Николаевичу привели меня проблемы по мужской части. Не ожидал встретить такого деликатного и все понимающего специалиста. Он реально мне помог не только решить мои проблемы, но и вылечил от простатита, не прибегая к операции.
09 березеня '17 г.
Уролог
Лікар Чапля Микола Миколайович спеціалізується в області урології. Займається питаннями чоловічого безпліддя, проводить оперативну та функціональну діагностику, консультує з питань еректильної дисфункції. Лікує інфекції та запалення сечової та репродуктивної систем чоловіків. Крім того, надає послуги пластики вуздечки крайньої плоті.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Уролог
Лікар займається комплексним лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з циститом, уретритом, сечокам'яною хворобою, простатитом, полікістозом нирок та нейрогенним сечовим міхуром. Є автором та співавтором понад 30 наукових праць. Багаторазово нагороджений за внесок охорони здоров’я, високий професіоналізм в охороні здоров’я Львівщини.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація від 500
Уролог, сексопатолог, дитячий уролог, лікар УЗД
21 рік досвіду
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань внутрішніх органів. Оцінює стан хворого за скаргами, проводить ЕКГ та розшифровує результати дослідження. Консультує з питань вакцинації. Лікує грип, ГРВІ, пневмонію, анемію, гастрит, холецистит, бронхіт, стенокардію, гіпертонічну хворобу та інші патології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Уролог, УЗД-фахівець
Багаторічний досвіт роботи оперуючим хірургом. Надання екстреної медичної допомоги у сфері урологічних захворювань.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт