Лікарі гастроентерологи у Львові (Залізничний район)

Бут Анна
Дуже відповідальний, та кваліфікований гастроентеролог. нещодавно приходила до неї на прийом. Лікар компетентний, та максимально уважний до пацієнта. Все пояснює та звертає увагу на найменшу дрібницю. Усім задоволена. Рекомендую!
10 березеня '20 г.
Тина
Деякий час мене турбував біль в верху живота. Я звернулася до цього спеціаліста. лікар мене вислухала, пропальпувала живіт, та направила на УЗД та ФГДС. Як виявилося у мене ерозія шлунка. Після курсу лікування почуваю себе добре. Дякую!
05 лютого '20 г.
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань травної системи. Приймає пацієнтів з патологіями печінки та підшлункової залози. Лікує гастрит, дуоденіт, дисбактеріоз, холецистит, рефлюксну хворобу, цироз печінки, гепатити та панкреатит. Консультує з приводу правильного харчування та вибору дієти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Терапевт, УЗД-спеціаліст
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Гастроентеролог, терапевт
Практичний досвіт та сучасні підходи до роботи у галузі гастроентерології. На її рахунку безліч консультацій та результативних лікувань. Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!