Лікарі ендокринологи у Львові (Залізничний район)

Марія
Дякую Вам Наталя Ришардівна за професіоналізм та допомогу!
09 грудня '21 г.
Наталя
Чудовий лікар,рекомендую
28 листопада '21 г.
Ендокринолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи. Лікує гіпотиреоз, вузловий зоб, цукровий діабет, ожиріння, синдром хронічної втоми, тиреоїдит та інші хвороби. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та ультразвукове дослідження щитовидної залози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Викликати лікаря додому
Багаторічний досвід роботи ендокринологом у високоспеціалізованих клініках України. Володіння сучасними методами діагностики та лікування пацієнтів ендокринологічного профілю. Надання планової та екстренної медичної допомоги під час амбулаторного прийому та лікувальної діяльності в спеціалізованих і багатопрофільних стаціонарах. Індивідуальний клінічний підхід до кожного пацієнта.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань щитовидної залози, хвороб гіпофізу та надниркових залоз. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози. Приймає пацієнтів з цукровим діабетом, ожирінням, синдромом хронічної втоми, гіпотиреозом та токсичним зобом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Дитячий ендокринолог