Лікарі трихологи у Львові (Залізничний район)

Данилів Ірина Зиновіївна
Все чудово
11 грудня '23 г.
Віталій
Робив пересадку волосся тут, тепер як нова копійка
16 жовтня '21 г.
Таня
Була на прийомі в трихолога Мислович Мар'яни. Вона дуже делікатно провела огляд, порадила оптимальний догляд. Відразу було видно що професіонал. Взагалі весь персонал дуже ввічливий. Не відчувалось ставлення 'Не мій клієнт - не моя морока'. Без різниці до кого я на прийом записана, всі були раді мене бачити. Це дуже приємно! Адміністратор дуже уважна. Ще потішила відсутність черг!
01 листопада '21 г.
Марія
Відвідую клініку не вперше і не востаннє.Дуде привітний персонал,дівчатка готові завжди помогти,підказати,лікар Мислович Мар'яна Орестівна лікує мене вдруге і я дуже задоволена!!всім рекомендую клініку 'Веромед',тут вам допоможуть здолати недугу!
25 листопада '21 г.
Трансплантолог з пересадки волосся
Мар’яна Орестівна надає консультаційні послуги в галузі дерматології та трихології. Займається діагностуванням та лікуванням таких заховрювань, як себорея, екзема, акне, герпес, псоріаз тощо. Спеціалізується в галузі дерматоонкології та практикує трансплантацію волосся.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Дерматовенеролог, трихолог
Досвід роботи в дерматології, видаленні новоутворень , дерматоскопії та біопсії. На її рахунку багато консультацій та оперативної дермотології. Знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10