Лікарі офтальмологи у Львові (Залізничний район)

Тетяна
Лазерну корекцію зору проводили за методикою Lasik 31.08.2023 у м. Києві. Автор мого нового зору - Головний лікар, Лариса Миколаївна Коваленко. П’ять років контактних лінз у минулому, останні два з яких - були направлені на стабілізацію зору та його покращення (особливості саме моєї проблематики зору); результат був досягнутий завдяки точному діагностуванню та правильно підібраній методиці лікарем Чагарин Мар’яною Володимирівною – за що безмежно дякую Вам, Мар’яно Володимирівно. Нарешті, настав час і моєї лазерної корекції… і мені стало нереально страшно… тому що це зір, якщо щось піде не так, то іншого в мене може не бути. Скажу відверто, що я не з боягузок, але це було не цього разу. Позитивні відгуки та рекомендації Мар’яни Володимирівни щодо Лариси Миколаївни, як екстра фахівця в області мікрохірургії ока, привели мене на прийом до Лариси Миколаївни. З перших хвилин прийому склалося стійке враження, що Лариса Миколаївна знаходиться чітко на своєму місці, знає свою справу та готова, як хірург, взяти відповідальність у свої руки й зробити все, як має бути, за протоколом, тобто, правильно та з найкращим результатом для здоров’я пацієнта у майбутньому. Звичайно, одним візитом наше спілкування не обмежилося, але мені не довелося довго чекати самої операції. До моменту оперативного втручання мені провели низку обстежень, за призначенням Лариси Миколаївни, неодноразово проводила огляд й сама Лариса Миколаївна. Я мала змогу та поставила всі можливі питання, які мене хвилювали, отримала максимально деталізовані відповіді хірурга. В день операції мені провели повторні обстеження. Якщо комусь здається, що це даремно витрачений час та непотрібні речі, то категорично не погоджуся з цим. Тому що «лазерна корекція зору» - це не про «завітав до клініки у призначений час, де тобі швиденько посвітили лазером в око й ти, такий, побіг собі далі по справам». Загалом, будьте готові до того, що в день операції Ви проведете, майже, весь день у клініці, але Ви не дуже помітите, що так багато часу перебуваєте там: обстеження, документи, підготовка до операції, сама лазерна корекція, післяопераційний огляд. Хоча, сама операція триває, ну, може, 10 хвилин, що, однозначно, швидше, ніж будь-яке інше хірургічне втручання, але це операція, яке потребує відповідального ставлення не тільки з боку лікаря, а й з боку пацієнта. Також, не потрібно відкидати той факт, що у нас повномасштабна війна й, дякувати військовим, ціною їх життя, в Києві є незруйновані медичні заклади, є немобілізовані на фронт хірурги, які знаходять в собі сили, без тремтіння у руках, робити свою справу. Реальність така, що, приміром, ближче до лінії активних бойових дій, мало у кого, навіть, виникне думка зробити лазерну корекцію зору, а ми маємо цю можливість - за що невимовна вдячність усім нашим захисникам та лікарям. Тобто, почекати можна, якщо Ви бажаєте отримати результат. Виходячи з особливостей мого організму, моєї моральної підготовки до цієї лазерної корекції, мого больового порогу та всіх ліків, які використовували під час операції - я не відчула ніякого болю в ході проведення лазерної корекції. По поверненню додому: була присутня деяка світлочутливість, текли сльози, було відчуття легкого пошкрябування в очах, постійно хотілося закрити очі, але нестерпного болю, дякувати Всесвіту, у мене не було. Зір «ввімкнувся» відразу (в мене був «мінус», тому далеко я почала бачити, як тільки вийшла з операційної), а от все, що знаходилося на відстані витягнутої руки – було мутним. На наступний день, коли мені зняли післяопераційну лінзу, помутніння пройшло, про це все мене попереджали – так має бути. Пересувалася я без сторонньої допомоги, тобто, Ви не безпорадні. Наразі, неухильно дотримуюся всіх рекомендацій лікаря та всіх післяопераційних обмежень. Дуже задоволена тим, що зробила лазерну корекцію зору взагалі та рекомендую Коваленко Ларису Миколаївну, як нереально чудового хірурга та висококваліфікованого майстра у галузі офтальмології. Ларисо Миколаївно, дякую Вам ще раз! На останок додам, що при виборі місця проведення лазерної корекції зору потрібно орієнтуватися не тільки на покоління лазеру, на рейтинг клініки тощо; доцільніше орієнтуватися на хірурга, чиї руки будуть задавати хід операції та керувати цим самим лазером.
30 листопада '-1 г.
Мельник Надія Романівна ,без перебільшень ,врятувала зір моєму синові.Він завжди був допитливим хлопчиком.От і цього разу,коли цого дідусь зпилював гілку , маленька частинка тирси відскочила йому в око синові.Він почав його терти і зробив ще гірше.Око почало дуже боліти і сльозитися . Ми вирішили звернутися в лікарню.Добре ,що нам трапилася такий хороший лікар.Надія Романівна швидко оглянула сина і прийнялася рятувати око.Все пройшло відносно швидко , і дуже якісно!Дякую вам велике!
12 липня '18 г.
Катерина
Офтальмолог Мельник Надія Романівна виявилася набагато кращим лікарем ,ніж я могла собі уявити . Я чула про неї дуже багато схвальних відгуків, які підтвердилися при нашій зустрічі.Я звернулася за допомогою до неї, через те, що моя донечка, скаржилася на віжчуття свербіння в оці. Зранку око було з якоюсь слиззю с вигляді гною.Вже на першому прийомі лікарка поставила нам діагноз бактеріальний коньюктивіт та назначила каплі.На прийомі вона завжди говорила до дитини,заспокоювала.
04 липня '18 г.
Леонид
Обращался к Коваленко Ларисе Николаевне недавно с проблемами зрения. Меня порадовали ее инновационные методики, что избавили меня от проблем.
01 липня '18 г.
Офтальмолог, офтальмохирург
Врач с 28-летним опытом работы. Защитила диссертацию (2008) по теме «Повышение эффективности фоторефрактивной кератектомии (ФРК) при коррекции миопии высокой степени». Является автором более 30 статей и тезисов, опубликованных в Украине и за границей.
Офтальмолог
Надія Романівна дитячий офтальмолог вищої категорії, займається лікуванням запальних хвороб ока, лікуванням амбліопій, патологій окорухового апарату, спазму акомодації. Проводить видалення сторонніх тіл із ока.
Офтальмолог, ретинолог
Лікар з 21-річним досвідом роботи. Володіє всіма методами інструментальної діагностики зору, очкової та контактної корекції. Веде амбулаторний прийом. Відповідає за підбір лінз Paragon для лікування та стабілізації короткозорості. Постійний учасник науково-практичних конференцій. Діючий член всеукраїнського союзу офтальмологів.
Офтальмолог дитячий, офтальмолог
Лікар з 15 річним досвідом роботи. Олена Іванівна володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики, очкової та контактної корекції, веде амбулаторний прийом. Займається рефракційною терапією.
Офтальмолог-ретинолог
Спеціалізується на патологіях заднього відрізка ока: лікуванні дистрофічних захворювань сітківки, макулодистрофії, діабетичних та посттромботичних ретинопатіях, лазерному лікуванні вторинної катаракти. Лікар з 12-річним досвідом роботи. Проводить лазерне лікування захворювань сітківки, інтравітреальне введення лікарських препаратів, має всі інструментальні методи діагностики (Оптична когерентна томографія, фото очного дна, флюоресцентна ангіографія). Постійний учасник науково-практичних конференцій. Олена Сергіївна є помічником вітреоретинального хірурга.
Офтальмолог
Лікар з 18-річним досвідом роботи. Марина Миколаївна веде амбулаторний прийом, володіє всіма методами апаратної та інструментальної діагностики зору, очкової і контактної корекції, а також методом корекції зору за допомогою ортокератологічних лінз Paragon. Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів. Постійний учасник науково-практичних конференцій. Член Асоціації офтальмологів України.
21 рік досвіду
Офтальмолог, катарактальний хірург
Лікар з 30-річним досвідом роботи. Провів понад 20 000 мікрохірургічних операцій різного ступеня складності. Член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS), член Американського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (АSCRS), член асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою.