Лікарі терапевти у Львові (Залізничний район)

Таня
Паршин Наталія Василівна допомогла мені впоратися з алергією. Ми визначили спочатку алерген. Я мінімізувала контакт з алергеном, проте на всякий випадок Наталія Василівна підібрала мені дієвий препарат для усунення неприємних симптомів алергії.
28 грудня '19 г.
Алерголог, терапевт
Лікар проводить комплексні діагностичні маніпуляції для виявлення потенційного алергену. Представляє пацієнтам широкий спектр послуг, з включенням огляду, консультації. Займається лікуванням загальних хвороб: ОВРИ, ОРЗ, грип, порушення зі стороні серцево-судинної, нервової та ендокринної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань внутрішніх органів. Оцінює стан хворого за скаргами, проводить ЕКГ та розшифровує результати дослідження. Консультує з питань вакцинації. Лікує грип, ГРВІ, пневмонію, анемію, гастрит, холецистит, бронхіт, стенокардію, гіпертонічну хворобу та інші патології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Сімейний лікар
Записатися на прийом2 онлайн записи
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Тетяна Михайлівна спеціалізується в області сімейної медицини. Лікар проводить УЗ діагностику у немовлят та дітей.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Терапевт
Терапевт, УЗД-спеціаліст
Гастроентеролог, терапевт
Практичний досвіт та сучасні підходи до роботи у галузі гастроентерології. На її рахунку безліч консультацій та результативних лікувань. Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!