Лікарі ревматологи у Львові (Залізничний район)

Марія
Найкращий ревматолог у Львові. Дякую Вам Роксоляна Євгенівна.
17 грудня '21 г.
Олена
Толковий спеціаліст. Рекомендую.
14 жовтня '21 г.
Хороша лікарка! Рекомендую)
01 жовтня '21 г.
Моя бабуся мала проблеми з руками, багатьом відома хвороба Рейно, або як її ще називають синдром Рейно. Натрапила на відео ревматолога в фейсбуці, що у Веромеді лікують дане захворювання. Відвезла у цей медичний заклад бабусю. Цуркан Роксоляна Євгенівна - дуже досвідчений лікар. дуже акуратно і детальна оглянула бабусі руки, розпитала щодо симптом, призначила відповідне лікування. І вона вилікувала бабусі хворобу!!!)) Я максимально задоволена, як лікарем, так і загалом клінікою.))) Чисто, приємна атмосфера, жодних черг, пропонують навіть каву або чай)))) Дякую! Всім рекомендую)))
19 грудня '21 г.
Ревматолог
Викликати лікаря додому
Роксоляна Євгенівна - лікар з великим досвідом роботи в ревматології, лікує такі захворювання, як: хронічна ревматична хвороба серця, остеоартрит, остеопороз, реактивні артропатії, ревматоїдний артрит, псоріатичний артрит, подагра, серонегативні спондилоартропатії, системні захворювання
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27