Лікарі стоматологи у Львові (Залізничний)

Стоматолог-терапевт, ортодонт
16 років досвіду
Лікар стоматолог-ортодонт другої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології та ортодонтії, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зубів та ясен. Проводить корекцію зубного ряду за допомогою брекетів та пластин.
Іра
13 липня '17р.
Наталя Степанівна Дерейко - суперовий ортодонт. Дякуючи їй, зубки моєї доньки тепер рівненькі, а усмішка прекрасна.
Стоматолог-хірург, імплантолог
16 років досвіду
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на наданні послуг в сфері хірургічної стоматології. Лікар проводить видалення зубів, доброякісних новоутворень, резекцію коренів та інші процедури.
Орест
09 січня '17р.
Довелось рік назад відвідати цього лікаря,але на той момент не було можливості залишити свій відгук.Дякую пане Яреме,що Ви є більше би таких лікарів!Дякую сайту за можливість лишити свій відгук!
Консультація 150 грн.
Стоматолог-ортопед
Романів Назар лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням хвороб зубів та ясен. Проводить консультації пацієнтів з питань догляду за ротовою порожниною.
Андрій
10 листопада '16р.
Романів дуже кваліфікований стоматолог. Я отримав задоволення від якості його роботи.
17 років досвіду
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на терапії. Проводить лікування і профілактику захворювань ротової порожнини.
Михайло
03 лютого '17р.
Не можна і бажати кращого стоматолога для себе, коли звертаєшся до Жанни Студенної. Роки два тому пощастило потрапити до неї на прийом, досі користуюсь її послугами. По співвідношенню якість/ціна послуг в неї взагалі нема конкурентів. Це моя думка!
13 років досвіду
Лікар другої категорії, є спеціалістом в терапевтичній стоматології. Здійснює лікування зубів, навколозубних тканин, запалень ясен, зубних каналів.
Artem
16 січня '17р.
Дуже хороший лікар, був уже декілька разів , і як тільки піду.. ще й не далеко від мого місця проживання!!! спасибі
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог-ортопед
16 років досвіду
Лікар стоматолог-ортопед, спеціалізується на реставрації зубів (художня), протезуванні зубів будь-якого рівня складності.
Сергей
08 листопада '16р.
Толковый врач! Рекомендую!
16 років досвіду
Лікар другої категорії стоматолог-терапевт, займається лікуванням карієсу та інших захворювань і будь-яких ускладнень, проводить лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.
Віталіна
07 вересня '16р.
Дуже відповідальна. Провела лікування на вищому рівні. Дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дитячий лікар
Врач стоматолог, специализируется на комплексном обследовании и лечении полости рта у детей. Занимается лечением молочных зубов, кариеса, зубного камня, пародонтоза, пародонтита. Романив Кристина Назаровна оказывает помощь в пломбировании и удалении зубов, терапии гингивита и пульпита.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-07-21
4 роки досвіду
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичному, ендодонтичному та пародонтологічному лікуванні, художній реставрації зубів. Проводить лікування карієсу, пульпіту, інших зубних хвороб. Виконує професійну чистку зубів. Приймає дітей. Окрім ведення медичної практики, займається науковою діяльністю. Постійно удосконалює рівень теоретичних знань та набутих практичних навичок.
Ірина
11 липня '17р.
Дуже задоволена. Мила , добра і професійна.
Львів вул. Залізнична, 25 р.Залізничний
4 роки досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар-стоматолог, спеціалізується в галузі терапевтичної, хірургічної, ортодонтичної та ортопедичної стоматології. Проводить лікування хвороб зубів та ясен — карієсу, пульпіту, пародонтиту, пародонтозу, видалення зубів, незнімне протезування. Регулярно підвищує рівень теоретичних знань на професійних семінарах та лекціях, практичних навичок — на курсах та майстер-класах.
Єдиний лікар якому довірилась моя маленька донечка.Видаляли молочні зубчики. Лікарю респект за терпіння. Буду й сама лікуватись в нього. Бо такоі людяності ще не бачила
11 липня '17р.
Львів вул. Залізнична, 25 р.Залізничний