Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи у Львові (Залізничний)

Стоматолог
17 років досвіду
8,35
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, здійснює лікування захворювань зубів у дітей. Проводить діагностику порушень цілісності і функцій зубів і щелеп.
Анна
01 жовтня '16р.
10
Очень приятная доктор, которая понимает, что она работает с детьми. Подход к ребенку с первых минут приема нашла. Лечение провела быстро и качественно. Очень благодарны ей за помощь!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог-ортодонт
17 років досвіду
8,10
Лікар стоматолог-ортодонт другої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології та ортодонтії, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зубів та ясен. Проводить корекцію зубного ряду за допомогою брекетів та пластин.
Аліна
10 вересня '16р.
10
Проходила у лікаря Дерейко курс лікування, результатом залишилась дуже задоволена. Щиро вдячна за надану допомогу!
Записатися на прийом
Стоматолог-хірург
17 років досвіду
7,98
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на наданні послуг в сфері хірургічної стоматології. Лікар проводить видалення зубів, доброякісних новоутворень, резекцію коренів та інші процедури.
Орест
09 січня '17р.
8
Довелось рік назад відвідати цього лікаря,але на той момент не було можливості залишити свій відгук.Дякую пане Яреме,що Ви є більше би таких лікарів!Дякую сайту за можливість лишити свій відгук!
Записатися на прийом
Стоматолог
7,85
Романів Назар лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням хвороб зубів та ясен. Проводить консультації пацієнтів з питань догляду за ротовою порожниною.
Андрій
10 листопада '16р.
9
Романів дуже кваліфікований стоматолог. Я отримав задоволення від якості його роботи.
Записатися на прийом
Стоматолог
20 років досвіду
7,82
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на терапії. Проводить лікування і профілактику захворювань ротової порожнини.
Михайло
03 лютого '17р.
8
Не можна і бажати кращого стоматолога для себе, коли звертаєшся до Жанни Студенної. Роки два тому пощастило потрапити до неї на прийом, досі користуюсь її послугами. По співвідношенню якість/ціна послуг в неї взагалі нема конкурентів. Це моя думка!
Записатися на прийом
Стоматолог
14 років досвіду
7,70
Лікар другої категорії, є спеціалістом в терапевтичній стоматології. Здійснює лікування зубів, навколозубних тканин, запалень ясен, зубних каналів.
Artem
16 січня '17р.
8
Дуже хороший лікар, був уже декілька разів , і як тільки піду.. ще й не далеко від мого місця проживання!!! спасибі
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог-ортопед
17 років досвіду
7,60
Лікар стоматолог-ортопед, спеціалізується на реставрації зубів (художня), протезуванні зубів будь-якого рівня складності.
Сергей
08 листопада '16р.
7
Толковый врач! Рекомендую!
Записатися на прийом
Стоматолог
21 рік досвіду
7,60
Лікар другої категорії стоматолог-терапевт, займається лікуванням карієсу та інших захворювань і будь-яких ускладнень, проводить лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.
Віталіна
07 вересня '16р.
8
Дуже відповідальна. Провела лікування на вищому рівні. Дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог
4 роки досвіду
5,00
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичному, ендодонтичному та пародонтологічному лікуванні, художній реставрації зубів. Проводить лікування карієсу, пульпіту, інших зубних хвороб. Виконує професійну чистку зубів. Приймає дітей. Окрім ведення медичної практики, займається науковою діяльністю. Постійно удосконалює рівень теоретичних знань та набутих практичних навичок.
Записатися на прийом
Консультація безкоштовно
Львів вул. Залізнична, 25 р.Залізничний
Стоматолог
4 роки досвіду
5,00
Викликати лікаря додому
Лікар-стоматолог, спеціалізується в галузі терапевтичної, хірургічної, ортодонтичної та ортопедичної стоматології. Проводить лікування хвороб зубів та ясен — карієсу, пульпіту, пародонтиту, пародонтозу, видалення зубів, незнімне протезування. Регулярно підвищує рівень теоретичних знань на професійних семінарах та лекціях, практичних навичок — на курсах та майстер-класах.
Записатися на прийом
Консультація безкоштовно
Львів вул. Залізнична, 25 р.Залізничний