Лікарі стоматологи у Львові (Залізничний район)

Маріанна
Були на прийомі у Олени В'ячеславівни. Відмінний фахівець, ввічливий та уважний професіонал! Швидко знайшла підхід до моєї дитини. Все дуже сподобалося, неодмінно приведу дитину на повторну консультацію. Рекомендую спеціаліста!
02 березеня '20 г.
Эрика
Спасибі лікарю за високий професіоналізм і дбайливе ставлення до мого сина. Інформація та прогнози по лікуванню були надані в зрозумілій формі. В цілому лікар та надання послуг відповідають моєму уявленню, про організацію стоматологічної служби. Дякую.
21 березеня '20 г.
Чудовий спеціаліст, з багаторічним досвідом робити. Все якісно та ефективно зробила. Сину також сподобався похід до стоматолога. З чистою совістю можу рекомендувати цього фахового лікаря! Дякую Вам за все, Ви справжній професіонал!
06 лютого '20 г.
Леся Михайлівна дуже досвідчений та кваліфікований стоматолог! Таких спеціалістів майже не знайти у нашому місті. Були на огляді з моєю дитиною. Лікар все дуже добре зробила, а що найголовніше дитина її не боялася. Рекомендую!
10 лютого '20 г.
Стоматолог-ортопед, терапевт, хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні стоматологічних захворювань. Проводить лікування та пломбування кореневих каналів. Займається протезуванням зубів та зубною імплантацією. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтит. Консультує з питань правильної гігієни ротової порожнини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог- терапевт, ортопед
Лікар спеціалізується на лікуванні стоматологічних захворювань. Виконує пломбування кореневих каналів зубів. Займається художньою реставрацією зубів, відбілюванням зубів. Проводить лікування виявлених патологій за допомогою регулюючих, заміщуючих медичних апаратів та зубних протезів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог-хірург
Лікар займається лікуванням захворювань зубів хірургічними методами у дорослих та дітей. Виконує операції з видалення зубів мудрості. Проводить видалення молочних зубів. Приймає пацієнтів з кістами, абсцесами, флюсом та запаленням кісткової тканини щелепи. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується в галузі терапевтичної, хірургічної, ортодонтичної та ортопедичної стоматології. Проводить лікування хвороб зубів та ясен — карієсу, пульпіту, пародонтиту, пародонтозу, видалення зубів, незнімне протезування. Регулярно підвищує рівень теоретичних знань на професійних семінарах та лекціях, практичних навичок — на курсах та майстер-класах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Стоматолог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням захворювань зубів та ясен. Приймає пацієнтів з пародонтитом, карієсом, пародонтозом, стоматитом, гінгівітом та пульпітом. Виконує відбілювання зубів. Консультує пацієнтів з питань правильної гігієни порожнини рота. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Ортодонт
Процедури, які виконує лікар: встановлення брекетів, пластинок, вирівнюванням зубів елайнерами, вектор процедура чистки кишень зубів, вініри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Стоматолог-гігієніст
Лікар спеціалізується на профілактиці стоматологічних патологій. Виконує фторування зубів, герметизацію фісур. Усуває наліт за допомогою сучасних методик. Лікує пародонтит. Коригує навик чистки зубів та виявляє проблемні місця, де скупчується наліт. Приймає дорослих та дітей.
Стоматолог-ортопед
В компетенції лікаря лікування зубів під мікроскопом, лікування карієсу, лікування каналів, протезування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог, хірург
В компетенції лікаря видалення зубів усіх складностей, кісткова пластика, імплантація зубів, резекція корення зуба, пластика вуздечки, протезування на імплантах.
Стоматолог-терапевт, ортодонт
Лікар стоматолог-ортодонт другої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології та ортодонтії, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зубів та ясен. Проводить корекцію зубного ряду за допомогою брекетів та пластин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Виговського, 20 Б р.Залізничний