Сторінка 9. Лікарі у Львові (Сихівський район)

Наталя
Анастасія дуже позитивна людина, та гарний педіатр. Думаю, що нам пощастило з лікарем для нашої дитини.
05 вересня '16 г.
Тамара
Очень приятная доктор, которая любит свою работу. Спасибо за эффективное лечение моего ребенка!!!
27 серпня '16 г.
Педіатр
Лікар-педіатр, фахівець з масажу для немовлят. Веде прийом пацієнтів з самого раннього віку, здійснює лікування захворювань різноманітних органів.
Лікар функціональної діагностики
Лікар займається діагностикою різноманітних захворювань за допомогою спеціального обладнання. Спеціалізується на вивченні органів та систем організму з подальшою оцінкою їх функціональних можливостей. Виконує ехокардіографію. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог
Педіатр
Лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії, проводить діагностування, лікування хвороб дитячого віку. Проводить лікування хвороб дихальної, травної та сечовидільної систем, ЛОР-органів, алергічних ускладнень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Косметолог
Лікар Данчук Наталя Володимирівна - косметолог. Досвід роботи 9 років. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів. Розробляє індивідуальні схеми терапії. У своїй медичній практиці використовує сучасні методики. Проводить процедури по відновленню шкірних покровів. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Консультація безкоштовно
Дитячий невролог