Дитячі лікарі у Львові (Сихівський)

УЗД-спеціаліст
10 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар ультразвукової діагностики, проводить УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, зачеревного простору, молочних залоз, лімфатичної, сечостатевої та кістково-суглобової систем, нейросонографію.
Ольга Семенівна
11 липня '16р.
На УЗД у Пасічник ми з онукою вдруге. Вона приємний, досвідчений діагност, все скаже як є – з в наших випадках не помилялась, тільки хороші враження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог
17 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий гінеколог першої категорії, займається лікуванням дітей та підлітків. Проводить лікування маткових кровотеч, аменореї, неспецифічних запальних захворювань зовнішніх статевих органів, пульмовагінітів, мастопатії.
Марія
13 лютого '17р.
Приємно ,коли лікар не лише професіонал своєї справи але й добра та чуйна людина!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург
11 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Олександр Юрійович лікар-хірург першої категорії, проводить невідкладну і планову хірургічну допомогу дітям.Займається лікуванням патологій стравоходу, видаляє доброякісні утворення шкіри та м’яких тканин, проводить профілактичні огляди.
Лебедевы
25 лютого '17р.
Александра Юрьевича приглашали для осмотра малыша на дом. Врач специализируется на устранении проблем с пищеварением. В нашем случае доктор нам очень помог. После визита врача ребенку стало намного лучше. Хорошо, что обошлось без госпитализации и оперативного вмешательства.
10 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-педіатр другої категорії, проводить спостереження за дітьми від народження до одного року життя. Займається лікуванням та діагностикою патологій травного тракту, дихальної системи, а також складанням індивідуального графіка вакцинації.
Марта
10 лютого '17р.
Я попала на прием к доктору Орнатской, когда моему сыну было пять лет. Дело в том, что с рождения у него были высыпания на лице и под коленями. Чего только мы не пробовали, чтобы очистить кожу, каких только врачей не посещали - сыпь продолжалась. Врач настолько подробно расспросила меня о питании и образе жизни сына, что я сразу поняла - мы в надежных руках.
8 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії, проводить діагностування, лікування хвороб дитячого віку. Проводить лікування хвороб дихальної, травної та сечовидільної систем, ЛОР-органів, алергічних ускладнень.
Артур
17 липня '16р.
Не раз зверталися до Юраса з приводу лікування і для консультації. Хороший педіатр, допоміг нам дуже.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
33 роки досвіду
Дитячий лікар
Надія Романівна дитячий офтальмолог вищої категорії, займається лікуванням запальних хвороб ока, лікуванням амбліопій, патологій окорухового апарату, спазму акомодації. Проводить видалення сторонніх тіл із ока.
26 червеня '16р.
Зверталась до лікаря екстренно. Часу на вибір не було. І не пожалкувала — гарна лікарка, знає свою роботу досконало. Щиро вдячна ій за допомогу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-24
Отоларинголог
Дитячий лікар
Лікар-отоларинголог, володіє необхідним досвідом та практичними навиками для лікування патологій ЛОР-органів. Проводить пункцію гайморових пазух, розйкриття абсцесів, промивання лакун мигдаликів.
05 листопада '16р.
Новосільский - лікар на своєму місці. Уважний і кваліфікований ЛОР-лікар, провів грамотне лікування нашої дитини, завжди доступний для консультацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Масажист, Логопед
Дитячий лікар
Масажист, проводить сеанси масажу класичного, лікувального, гемолімфодренажного, а також кінезіотерапію, фізичну реабілітацію. Проводить корекцію мови у дітей.
Віолетта
25 лютого '17р.
Дуже раді, що познайомились в цій поліклініці з Папроцькою Оксаною. Дитина в захваті від сеансів масажу у цього спеціаліста, а ми з чоловіком задоволені результатами процедур. Приємно мати справу з професіоналом!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
15 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар педіатр, головний лікар дитячої поліклініки "Веселка", займається спостереженням за дітьми від народження, проводить лікування різних захворювань, вважаючи за краще знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини.
Аліна
15 серпня '16р.
Для консультації з дитиною зверталася до Тузяк. Приємно було спілкуватися і отримати професійні поради лікаря, нам це допомогло.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Кардіолог
15 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.
Софія
18 вересня '16р.
Направили сина на діагностику, так і познайомилися з Мар’яною. Сподобалося її професійне ставлення до роботи, увага і доброзичливість, висновок був корисним для подальшого лікування.