Запольська Олена Борисівна

Сімейний лікар, Терапевт, Імунолог
18 років досвіду
лікар вищої категорії
Консультація 250 грн.
Олена Борисівна спеціалізується в області сімейної медицини. Лікує різноманітні алергічні прояви та захворювання імунного характеру, захворювання внутрішніх органів та ін. Проводить консультативний прийом, розробку індивідуального плану лікування.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Чернівці вул. Воробкевича, 33

Відгуки пацієнтів

Света
22 июля '18р.
Я впечатлена. Алена Борисовна оказалась не просто высокопрофессиональным специалистом, но еще и прекрасной женщиной, которая умеет сопереживать и поддерживать добрыми словами. Она помогла, когда я с аллергией мучилась, сейчас у меня не так остро все проявляется и за это на самом деле стоит сказать спасибо.
Саша
24 июня '18р.
Запольская Алена Борисовна - врач с большой буквы! Золотое сердце! Не один раз нас спасала! Очень благодарны ей! Большое спасибо вам, Алена Борисовна от нашей семьи . Рекомендуем всем.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2000 р. — Буковинська державна медична академія, факультет "Лікувальна справа";
  • 2001 р. — інтернатура по спеціальності "Терапія" на базі ЧМКЛ №3.

Курси

• 2002 р. — спеціалізація "Клінічна імунологія" КМАПО ім. П.Л.Шупика;
  • 2006 р. — цикл стажування по спеціальності "Терапія" БДМУ;
  • 2007 р. — ПАЦ "Клінічна імунологія та алергологія" НМАПО ім. П.Л.Шупика;
  • 2009 р. — ТУ "Клінічна імунологія та алергологія" Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького;
  • 2010 р. — ТУ "Актуальні питання клінічної імунології та алергології" БДМУ;
  • 2010 р. — ПАЦ "Клінічна імунологія та алергологія" НМАПО ім. П.Л.Шупика;
  • 2011 р. — ТУ "Діагностика та лікування злоякісних пухлин візуальних локалізацій" Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. — ПАЦ "Клінічна імунологія та алергологія" НМАПО ім.П.Л.Шупика;
  • 2017 р. — цикл стажування за фахом"Терапія" БДМУ.
Схожі спеціалісти: