Пушко Олександр Олександрович

Невролог
2 роки досвіду
аспірант кафедри
Доктор займається діагностикою та лікуванням неврологічних патологій. Допомагає у відновленні пацієнтам, які перенесли інсульт. Лікує больові синдроми, вегетосудинну дистонію, порушення сну та епілептичні припадки. Є членом Української асоціації з вивчення болю.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

Владислав
21 мая '19р.
Олександр Олександрович - молодий, розумний і прогресивно мислячий лікар. Лікувався в нього, дуже задоволений. Дякую йому за чуйне ставлення й чудовий результат. Рекомендую.
Вікторія
11 марта '19р.
Олександр Олександрович дуже ввічливий та уважний лікар. Великий його плюс - сучасний підхід у лікуванні неврологічних захворювань, який відмінно спрацював у моєму випадку. Щиро дякую за гарну роботу та тепле відношення до пацієнтів.
Станислав
08 июня '20р.
Спасибо огромное Александру Александровичу за лечение, профессиональный подход и прекрасный результат, которым я очень доволен. Однозначно рекомендую этого доктора!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2016 р. - "Українська медична стоматологічна академія", медичний факультет ВГУЗУ;
  • 2018 р. - інтернатура за спеціальністю "Неврологія".

Курси

• 2018 р. - тренінг "Інструменти оцінки в нейрореабілітації. Відновлення навичок ходьби у пацієнтів після перенесеннного інсульту".

Участь в асоціаціях

• Член Української асоціації з вивчення болю;
  • Член Європейської федерації болю (EFIC).