Пурденко Тетяна Йосипівна

Невролог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент кафедри
Лікар спеціалізується на будові та функціонуванні центральної і периферичної нервових систем. Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою неврологічних захворювань. Допомагає повернути больову, температурну чутливість після паралічу, усунути судоми, епілептичні припадки та розлади психіки.

Євгенія
Надзвичайно вдячна неврологу Тетяні Йосипівні за вірно встановлену причину мого нестерпного болю. Вилікувала мене та зупинила мої страждання. Після спілкування з такими лікарями повертається віра в людей.

• 1998 р. - Українська медична стоматологічна академія, спеціальність: неврологія;
  • 1999 р. - інтернатура за спеціальністю "неврологія" на основі УМСА;
  • 2002 р. - клінічна ординатура на кафедрі нервових захворювань УМСА;
  • 2001 р. - тематичне удосконалення "Компьтерні методи аналізу електроенцефалограм, реограм і ехоенцефалограм";
  • 2005 р. - очна аспіратура на кафедрі нервових хвороб УМСА (М. Полтава).

Курси

• 2005 р. - тематичне удосконалення "Компьтерні методи аналізу електроенцефалограм, реограм і ехоенцефалограм";
  • 2006 р. - тематичне удосконалення "Гірудорефлексотерапія";
  • 2008 р. - тематичне удосконалення "Акупунктура і гомеосиніатрія в неврології, терапії";
  • 2013 р. - тематичне удосконалення "Рефлексотерапія в неврології та ортопедії;
  • 2015 р. - тематичне удосконалення "Рефлексотерапія в лікуванні гострих і хронічних больових синдромів".
Схожі спеціалісти:
Невропатолог, рефлексотерапевт, семейный врач
Невролог, Рефлексотерапевт
Невропатолог, кинезитерапевт, врач физической и реабилитационной медицины