Примак Ольга Сергіївна

Сімейний лікар, Гастроентеролог
Примак Ольга Сергіївна спеціаліст в питаннях терапевтичного та гастроентерологічного профілів. Надає широкий спектр послуг з діагностування та лікування захворювань патологій внутрішніх органів (черевної порожнини, печінки ). Допомагає пацієнтам у лікуванні підшлункової залози, дискінезії жовчовивідних шляхів, дисбактеріозі кишечника, а також займається такими захворюваннями, як хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт.

Руслана
Оля справжня фея, вона уміло лікує, як дорослих, так і дітей. До кожного з легкістю знаходить свій підхід. Якщо ви досі шукаєте сімейного лікаря, то ось вам ім'я Примак Ольга Сергіївна. Вона з легкістю вирішить будь-яку медичну проблему.
Яна
Панацея з цими контрактами та сімейними лікарями звела мене з Ольгою Сергіївною. Можу сміливо її рекомендувати, як сімейного лікаря, вона грамотна, начитана, та просто класна людина!