Налижитий Андрій Андрійович

Дерматовенеролог
кандидат медицинских наук
Лікар першої категорії Наліжитій Андрій Андрійович спеціалізується в області дерматовенерології. Надає повну консультацію з приводу стана шкіри та її уражених ділянок, а також волосся, слизової оболонки, зовнішніх статевих органів та нігтів. Проводить комплексну діагностику, застосовуючи дерматоскопію. Займається лікуванням різних типів дерматиту, враховуючи контактний, атопічний, себорейний. Лікує папіломи, вітиліго, акне і постакне, генітальний герпес, гострі кондиломи, слідкує за станом підозрілих родимок. Окрім того, спеціалізується на лікуванні грибкових уражень шкіри та нігтів, що робить з лікаря фахівця високого рівня.

Віка
Поставити діагноз лікар не зміг, порекомендував звернутись до іншого лікаря в диспансер!
Шановний Віктор Борисович, доброго дня. Дякуємо за звернення. Ви були на консультації у лікаря - дерматолога 18.01.2018р. З поглядів медичної етики, ми не можемо розмістити конфіденційну інформацію стосовно Вашого стану здоров`я та діагнозу на публічному порталі. Пропонуємо Вам, для отримання більш чіткої та детальної інформації, повторну безкоштовну консультацію за попереднім записом за тел: (067) 507-49-23 З повагою, Білоус Світлана Вікторівна, заступник директора медичного центру "Хелс Клінік".
Нина
Доктор внимательный и очень тактичный, провел необходимый осмотр и назанчил лечение, которое помогло мне избавиться от заболевания меньше, чем за неделю. Большое спасибо!
Поліна
Доброго дня. Звернулася до Андрія Андрійовича з дуже болючою для мене проблемою. Відгуки по лікуванню поки писати зарано, але сподобалося ставлення лікаря до пацієнта, пояснення їм суті проблеми, шляхів її вирішення. Терпляче відповів на всі питання.
Тетяна
Найкращий лікар, що мені траплявся у Вінниці.
Рада, что еще остались нормальные врачи!

• 1999 р. - Вінницький Національний Медичний університет ім. Н. І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2000 р. - інтернатура за спеціальністю "терапія" на базі міської лікарні № 1;
  • 2007 р. - інтернатура за фахом дерматовенерологія і працював лікарем - дерматовенерологом ДДПВП України;
  • 2010 р. - навчання в клінічній ординатурі в ВНМУ ім. М.І.Пирогова на кафедрі шкірних та венеричних хвороб.
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, эпилептолог