Лясковська-Кузнєцова Віра Олександрівна

Невропатолог
Лікар першої категорії
Невролог Лясковська-Кузнєцова Віра Олександрівна займається лікуванням таких захворювань, як головний біль, невролгія, інсульт, грижа міжхребцевого диска, радикуліт, люмбалгія, люмбаго, остеохондроз, сколіоз, іщіас, безсоння, запаморочення, вегето-судинна дестонія, защемлення сідничного нерву та інші.

Ілона
Віра Олександрівна чудовий лікар і прекрасний фахівець у своїй справі! У мене були головокружіння і високий тиск і різні лікарі довго не могли мені поставити правильний діагноз, а Віра Олександрівна змогла. Дякуючи їй, я вже не маю проблем з тиском і головокружіннями. Щопівроку проходжу у неї комплексний курс лікування. Вона дуже сучасний лікар, завжди в курсі новинок в неврології і не тільки. Дуже їй вдячна!!!
Оля
Рекомендую!
Степан
Дякую Вам ВІРО ОЛЕКСАНДРІВНО за допомогу!!
Хороший, сучасний спеціаліст!

• Львівськийнаціональниймедичнийуніверситетім. Д. Галицького, 2010, лікувальна справа

• Неврологія 2010-2012
  • ТУ «Протокольний підхід щодо надання медичної допомоги хворим на неврологічні захворювання» 2016
  • ПАЦ «Неврологія» 2016
  • ТУ «Травми головного і спинного мозку» 2017
  • ТУ «Ураження судин головного мозку» 2019
  • ПАЦ «Неврологія» 2019
  • Науково-практична конференція на тему: «Діагностика та лікування набряку головного мозку на різних ланках медичної допомоги» 2020
  • Науково-практична конференція на тему: «Весняні читання Львівської неврології» 2020
  • Фахова школа на тему: «Розлад із дефіцитом уваги і гіперактивністю: роль сімейного лікаря у моделі допомоги дітям і молоді» 2020
  • Онлайн-майстер клас на тему: «Ведення післяінфарктного та післяінсультного хворого» 2020
  • Науково-практична фахова школа-семінар з онлайн трансляцією на тему: «Практичні аспекти міждисциплінарних питань судинної патології» 2020
  • Науково-практична конференція на тему: «Когнітивні порушення та деменція (ІІІ) при цереброваскулярних та нейродегенеративних захворюваннях» 2020
  • Онлайн-семінар на тему: «Ботулінотерапія при хронічній мігрені» 2020
  • Онлайн-семінар на тему: «Головні болі у дітей» 2020
  • Онлайн-семінар на тему: «Тремор. Складний діагноз» 2020
  • Школа невролога 2019

Лікар-невролог надає послуги

• консультативно-лікувальні послуги;
  • діагностика та лікування неврологічних захворювань;
  • проведення внутрішньо суглобових ін’єкцій, включаючи введення протизапальних препаратів та препаратів, що покращують стан хрящів суглобів.

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• радикуліт;
  • защемлення сідничного нерва;
  • артроз суглобів;
  • параліч різного генезу;
  • порушення кровообігу головного мозку;
  • синдром хебетової артерії.