Лета Іван Іванович

Невролог
лікар першої категорії
к.м.н.
Займається лікуванням епілепсії, головного болю, захворювань ЦНС, судинних патологій. Володіє методами єлектронної діагностики неврологічних патологій.

Вінниця вул. Магістратська, 20

Александр
Выражаю искреннюю благодарность Ивану Ивановичу! Обратился к нему с воспалением лицевого нерва по рекомендации знакомого. Лечение было длительным, но главное, что сейчас я полностью здоров. Всем рекомендую этого настоящего специалиста!
Рекомендую,однозначно..
Лариса
Врач от Бога Всем советую! Очень грамотный! Сначала как зашла в кабинет, думаю,что он понимает,такой молодой,а оказалось что очень сильный специалист.Советую всем!
Лариса
Врач от Бога!Год назад пришла к нему с кучей проблем.Где только не лечилась, безрезультатно.Он внимательно выслушал и назначил лечение на целый год.Иван Иванович не только отличный невролог но и психиатр.Сейчас я чувствую себя отлично, благодаря его назначениям и рекомендациям.Всем своим знакомым рекомендую.

• 2007 р. — ВНМУ ім. М. І. Пирогова;
  • 2008 р. — інтернатура по неврології на базі факультету післядипломної освіти ВНМУ.

• член європейської асоціації неврологів (EAN);
  • член Американської асоціації нейром'язової і електродіагностичної медицини (AANEM);
  • член Української протиепілептичної ліги (УПЕЛ).

Лікар-невролог займається лікуванням

• порушення свідомості;
  • епілепсія;
  • головний біль;
  • захворювання периферичної нервової системи;
  • судинні захворювання нервової системи;
  • електродіагностика захворювань нервової системи.