Косован Валентин Іванович

Дерматовенеролог
лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії Косован Валентин Іванович - спеціалізується в області дерматовенерології, член Української Асоціації лікарів дерматовенерологів, косметологів (УАЛДВК). Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика та лікування пухлинних захворювань шкіри, хірургічна дерматологія.

Ірина
Хороший лікар! Не пошкодувала що звернулася!!! Він дійсно фахівець і виконує свою роботу на 100 відсотків!!
Вікторія
Людина на своєму місці. Лікар з великої літери. Якість його роботи на найвищому рівні. Дякую Вам, що в Житомирській області є такий фахівець.
Олександр
людина своєї справи! чесна, принципова і на сьогоднішній час , на рідкість, кваліфікована! кому важлива правильна позиція в лікування-рекомендую
Юрій
Після відпочинку на морі з'явилися плями, що лущаться на тілі, я вже всякого собі надумав про причини їх появи. Звернувся до Косовану, доктор мені швиденько діагноз поставив і лікування прописав. Все не так страшно було. Дякую док!
Я безгранично Вам благодарна!

Курси

• 2013 р. - Цикл тематичного удосконалення "Дерматоонкологія в практиці лікаря-дерматовенеролога", м. Київ;
  • 2013 г. - учасник навчальний семінару "Дерматоскопія" в рамках проекту "Євромеланома", м. Київ;
  • 2013 г. - учасник Українсько-Шведської науково-практичної конференції з проблем дерматології.

• Член Української Асоціації лікарів дерматовенерологів, косметологів (УАЛДВК).
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, эпилептолог