Іваночко Андрій Юрійович

Уролог-андролог, УЗД спеціаліст
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Лікує хвороби сечовивдної системи у чоловіків та жінок, статевої системи у чоловіків.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

25 КВІ

Пт

26 КВІ

Григорий Игоревич
Мы с женой всегда откладывали завести ребенка. А когда захотели, не получается. Жена обследовалась у нее все в порядке со здоровьем. Пришлось мне, я чувствовал во время эрекции боль, но терпел и никому не говорил. Много слышал об Иваночко Андрее Юрьевиче. Проверившись были обнаружение заболевание, которые и влияют на мое мужское здоровье. На данный момент лечусь. Отличный врач.
Мирон
26 квітня '23р.
Консультація пройшла комфортно,лікар дуже приємний і легкий в спілкуванні.Розглянули мої питання і лікар дав чіткі настанови вирішення проблеми.Однозначно рекомендую і буду звертатись надалі.

• 1996-2002 рр. - Львівський державний медичний університет, лікувальна справа.
  • 2009 – 2012 рр. – Національна академія державного управління при Президентові України.

• 2009 р.  – ЛНМУ ім. Д. Галицького, кафедра променевої діагностики – cпеціалізація УЗД.
  • 2015 р.  – ЛНМУ ім. Д. Галицького “Вибрані питання андрології та урології”;
  • 2017 р. – ЛНМУ ім. Д. Галицького “Онкоурологія”.
  • 2019 р. – Польща, м. Краків – Центр лікування безпліддя “Паренс”.

• Член андрологів та урологів України
  • Член Української Асоціації Репродуктивної Медицини (УАРМ).