Гайдук Діана Володимирівна

Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар Гайдук Діана Володимирівна спецілізується в області дерматовенерології та косметології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з венеричними та дерматологічними захворюваннями, косметологічними проблемами. Лікар займається проведенням дерматоскопії, мікродермабразії, дермабразії, косметичних масок. Спеціалізується на косметичному пілінгу, чистці обличчя, лазерній епіляції всіх зон підвищеного оволосіння.

Не первый месяц обращаюсь к Гайдук и каждый раз восхищаюсь ее умением помочь пациенту сделать правильный выбор, избавить его от «плена» рекламных ловушек и т.д. Обращайтесь – она отличный косметолог.
Анжела
02 травня '16р.
Зверталася особисто, тому знаю Діану Володимирівну, як відмінного косметолога. Можна тільки позаздрити її пацієнтам, результати її сеансів завжди вражають.

• 2013 р. - ВНМУ ім. М. І. Пирогова;
  • 2014 р. - інтернатура Віницькому обласному клінічному шкірно-венерологічному диспансері за спеціальністю дерматовенероло.

Курси

• 2014 р. - курси косметолога на базі навчального центру ПП "Браво".
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, эпилептолог