Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дзюбенко Аліна Олегівна

Дерматовенеролог
7 років досвіду
7,40
Лікар Дзюбенко Аліна Олегівна надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями шкіри та венеричними хворобами. Дерматовенеролог займається лікуванням акне, екземи, псоріазу, нетипового дерматиту. Також працює з хворими на хламідіоз, призначає заходи щодо усунення інфекції. Має кваліфікацію косметолога. Проводить консультації по догляду за шкірою, профілактиці та боротьбі із венеричними захворюваннями.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Рівне вул. Симона Петлюри, 19

Відгуки пацієнтів

Інна
11 травня '18р.
Довелося стикнутися з даним ліікарем і мені) правда ходила я до неї не в оксфорд медікал а в клініку 4Д, дуже споодобалося, що лікар швидко вирішила мою проблему зі шкірою
9
Галина
06 вересня '16р.
Чудова лікарка, уважна та обережна. Моя шкіра вкінці кінців здорова.
9
Олег
28 червеня '16р.
Порадовал высокий уровень выполнения процедур, спасибо!
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2011 р. – Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, спеціальність “Лікувальна справа”;
  • 2013 р. – Інтернатура за спеціальністю “Дерматовенерологія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України.

Курси

  • 2013 р. – Закінчила професійні курси учбово-виробничого центру “Студія-АРТ”, за фахом “Косметологія обличчя та тіла”, де було присвоєно кваліфікацію ”Косметолог”;
  • 2015 р. – Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України.