Баженова Ірина Олексіївна

Дерматовенеролог
врач первой категории
Лікар Боженова Ірина Олексіївна спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з венеричними та дерматологічними захворюваннями. Лікар займається проведенням дерматоскопії, мікродермабразії, дермабразії, зішкрібу шкірного покриву. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових уражень шкіри, псоріазу, себорейного дерматиту, папіломатозу, герпесу, рожевого лишаю, акне.
Консультація

Юрий
Ирина Алексеевна прекрасный специалист! Именно она помогла мне справиться с проблемой, которую другие специалисты не могли решить на протяжении 10 лет. Рекомендую как профессионала и приятного человека!
Сергій Петрович
Вважаю, що Ірині Олексіївні цілком можна довіряти. Баженова – лікар з досвідом, виважена та привітна людина. Мені легко допомогла вилікуватись, без зайвих чи дорогих ліків. Дякую!
Алина
Баженова вообще не нуждается в отзывах. Лучшим подтверждением ее профессионализма служит большое количество пациентов, обращающихся к ней за помощью. Если попадете к ней на прием – вам повезло!
Ірина
Ірина Олексіївна чудовий дерматовенеролог і приємна жінка. Швидко вилікувала, пояснила як уникнути подібних проблем в подальшому, я задоволена.

• 1998 р. - Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова;
  • 1999 р. - інтернатура за спеціальністю дерматовенерологія;
  • 2007 р. - ординатура у Вінницькому медичному університеті на кафедрі дерматовенерології.
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, эпилептолог