Баженова Ірина Олексіївна

Дерматовенеролог
21 рік досвіду
врач первой категории
Консультація 270 грн.
Лікар Боженова Ірина Олексіївна спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з венеричними та дерматологічними захворюваннями. Лікар займається проведенням дерматоскопії, мікродермабразії, дермабразії, зішкрібу шкірного покриву. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових уражень шкіри, псоріазу, себорейного дерматиту, папіломатозу, герпесу, рожевого лишаю, акне.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 34

Відгуки пацієнтів

Юрий
23 октября '17р.
Ирина Алексеевна прекрасный специалист! Именно она помогла мне справиться с проблемой, которую другие специалисты не могли решить на протяжении 10 лет. Рекомендую как профессионала и приятного человека!
Сергій Петрович
22 февраля '17р.
Вважаю, що Ірині Олексіївні цілком можна довіряти. Баженова – лікар з досвідом, виважена та привітна людина. Мені легко допомогла вилікуватись, без зайвих чи дорогих ліків. Дякую!
Алина
28 октября '16р.
Баженова вообще не нуждается в отзывах. Лучшим подтверждением ее профессионализма служит большое количество пациентов, обращающихся к ней за помощью. Если попадете к ней на прием – вам повезло!
Ірина
13 сентября '16р.
Ірина Олексіївна чудовий дерматовенеролог і приємна жінка. Швидко вилікувала, пояснила як уникнути подібних проблем в подальшому, я задоволена.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1998 р. - Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова;
  • 1999 р. - інтернатура за спеціальністю дерматовенерологія;
  • 2007 р. - ординатура у Вінницькому медичному університеті на кафедрі дерматовенерології.