УЗД підшлункової залози у Рівному

Послуга Ціна
УЗД підшлункової залози 65 грн.
7,9
Рівне вул. Київська, 78д (територія обласної клінічної лікарні, у приміщенні аптеки №121, 3-й поверх)
Медичний діагностичний-консультативний центр "Валєо" спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.
Оксана, 09 березеня '17р.

Дуже чудова клініка,вічливий та професійний персонал.Довго шукала хорошого дитячого спеціаліста і нашла саме у Валео,Інна Петрівна дякую вам ви дуже чудовий лікар.

• УЗД підшлункової залози
Працює з 09:00-17:00
7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Луїза, 10 січня '17р.

У матері досить давно почалися проблеми із серцем, нещодавно звернулися до «Кардіоліти» і були приємно здивовані. Європейський рівень обслуговування і уся потрібна сучасна апаратура. Робили там дослідження за Холтером, нас консультує досвідчений кардіолог. Чудово, що у нас є така клініка!

• УЗД підшлункової залози
Працює з 09:00-18:00
5,2
Рівне м. Луцьк, пр-т Волі, 3а (1-ий поверх)
Сучасний діагностичний центр "Епіцентр здоров’я і краси" почав працювати у 1996 році, спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів з різними хворобами. Лікування ведеться за медичними стандартами та принципами доказової медицини
Анастасія, 01 січня '17р.

Уже майже 20 років користуюся послугами «Епіцентра». Високий рівень обслуговування, професійний персонал. Зручно, що в одному місці можна зробити аналізи, усі необхідні дослідження, УЗД, і тут же отримати консультацію лікаря, що нормально по-людськи огляне, не буде виписувати зайвого, а лікування призначить таке, щоб допомагало, а не абищо.

• УЗД підшлункової залози 65
Працює з 08:00-20:00