Фолікулометрія в Вінниці

Послуга Ціна
Фолікулогенез (перше обстеження) 200 грн.
Фолікулогенез (кожне наступне обстеження) 80 грн.
Фолікулометрія 80 грн.
Обстеження фолікулогінеза в динаміці 420 грн.
Фолікулометрія 220 грн.
9,2
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр "Статус" пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Юлія, 13 липня '17р.

Кваліфіковані лікарі, приємний персонал, розташування зручне. Адекватні ціни Однозначно висока оцінка.

Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
Виктория, 26 липня '17р.

Хочу висловити велику вдячність Григоренку Андрію Миколайовичу за виконану операцию. Дякую усім, храни Вас Боже!

• Обстеження фолікулогінеза в динаміці 420
  • Фолікулометрія 180
Працює з 09:00-19:00
Вінниця, ул. Магістратська, 158
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Медичний центр "Віоламед" створений у 2011 році, спеціалізований на якісній діагностиці та лікуванні жіночих захворювань гінекологічного та акушерського характеру.
Олена, 23 червеня '17р.

Все сподобалось, дуже гарний лікар,чуйний,все докладно розповіла

• Фолікулометрія 450
Працює з 09:00-18:00
8,9
Вінниця вул. Замостянська, 20
Діагностичний центр "Салютем" надає професійну допомогу у проведенні затребуваних лабораторних та інструментальних досліджень. Лабораторія діагностичного центру обладнана сучасними автоматичними аналізаторами і діагностичною апаратурою останнього покоління. Інструментальні дослідження виконуються на сертифікованому обладнанні передових світових виробників....
Валентина, 24 січня '17р.

Проводила УЗД черевної порожнини в клініці Салютем, швидко, якісно, результати розшифрували. Дякую перш за все за швидкість.

• Фолікулогенез (перше обстеження) 200
  • Фолікулогенез (кожне наступне обстеження) 80
Працює з 08:00-20:00
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 17/3
Багатопрофільний медичний центр "Радамед" пропонує медичну допомогу в діагностиці та лікуванні по 10 напрямкам для дітей та дорослих. Фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації.
Світлана, 04 січня '17р.

Через складне розлучення знадобився ДНК-тест. Звернулася до медичного центру Радамед, адже і раніше користувалася його послугами. Працівники були коректними зі мною та донею, їх професіоналізм та затишна атмосфера клініки допомогли нам залишатися спокійними. Результат отримала в мінімальний строк, що було для мене дуже важливим. Дякую фахівцям медцентру!

• Фолікулометрія 130
Працює з 10:00-18:00
7,9
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)
Медичний центр "Омеда" надає кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування в терапевтичній та педіатрічній галузі.
Олена , 11 липня '17р.

Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Бойко дитячому хірургу за кваліфіковану консультацію.

Працює з 08:00-18:30
7,7
Вінниця вул. Амосова, 6 (вул. Медведєва)
Центр сучасної діагностики "МедіЛюкс" створений у 2010 році, спеціалізований у галузі ультразвукової діагностики високого рівня.
Анатолий, 11 липня '17р.

Был записан на обследование на17-00.В 17-20 никто из персонала немог внятно объяснить по какой причине меня не принемают и когда я попаду на прийом. Отношение к клиентам ужасное, не могу судить об профессеолизме врачей так как к ним я не попал.Не терплю бардак и хамское отношение.Всех знакомых буду отговаривать от посещение клиники так как это зря потраченное время и нервы.

• Фолікулометрія 140
Працює з 08:00-18:00
Вінниця вул. Келецька, 104
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія та стоматологія
  • Фолікулометрія 200
Працює з 09:00-19:00
5,6
Вінниця вул. Соборна, 46а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфор-Медікал" входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками.
Гапонова, 28 лютого '17р.

Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.

• Фолікулометрія 100
Працює з 09:00-20:00