Фолікулометрія в Чернівцях

Фолікулометрія 150 грн.
Фолікулеметрія 440 грн.
Знайдено 3 клініки

Тетяна
Швидке та якісне обслуговування, щиро дякую!
Тесля Ірина
Хочу з великою вдячністю сказати про фахівця з великої літери та чудову людину Мартинюк Катерину Анатоліївна.Вже декілька років періодично обстежують у цього лікаря,і дякую Богу,шо попала до неї.Бо у цієї людини високий професіоналізм поєднан з Великим чуйним серцем.Всі знайомі,яким радила її-дуже задоволені.Такіх фахівців треба дуже цінувати!
Наталка
Була на прийомі у гінеколога, все сподобалося, буду обстежуватися тут.
Віталій
Спеціаліст від Бога!
Наталя
Ельвіра Миколаївна лікар від Бога ще й хороша людина. Вислухає, порадить, назначить хороше лікування. Жалію тільки про одне, що раніше не знайшла її. 10 років потратила на безліч лікарів, а допомогла тільки Ельвіра Миколаївна, за що їй безмежно вдячна!
Анжела
Учора була на прийомі в Чичул. Ніна Сергіївна робила мені УЗД нирок та сечового міхура. Сподобалася мені тим, що робила усе охайно та чітко, пояснювала усі свої дії та те, що відображалося на екрані. Буду звертатися до цього фахівця іще.
9,5
Чернівці пр-т Незалежності, 121 А
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру...
  • Фолікулеметрія 440
9,1
Чернівці пр. Парковий, 10 В
Медичний центр "Панацея" надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • Фолікулометрія 150