Сторінка 2. Хірурги в Вінниці

Вікторія
Юрец уважний, відповідальний лікар, справжній фанат своєї справи. У нього індивідуальний підхід до кожного пацієнта, готовий все роз'яснити, підтримати. Рада, що потрапила в його надійні руки, операція завершилася вдало!
17 липня '16 г.
олег
Прекрасна, порядна людина, талановитий лікар, чудовий спеціаліст. Допоміг вирішити мою проблему, за що я безмежно вдячний Сергію Сергійовичу. Тепер рекомендую його всім, хто цього потребує.
13 березеня '18 г.
Артур
Моя дружина комплексувала через свою маленькі груди, довго вирішувалося на збільшення. Їй порадили Стемпена, як кращого фахівця. Зважилася, операція пройшла успішно. Юрій Леонтійович вміє творити чудеса!
06 вересня '16 г.
В'ячеслав
Юрий Леонтьевич, вы - настоящий мастер своего дела! Низкий поклон!
28 серпня '17 г.
Лечил варикозную болезнь, хотя другие даже не хотели браться. результаты хорошие!
04 серпня '16 г.
Жанна
Дуже боялася операції. Лазоренко підтримував як міг, сказав що все буде добре. Сказав - і зробив. Післязавтра мене виписують, так що все позаду. Спасибі доктору, Володимир Євгенович відмінний хірург!
17 липня '16 г.
Хірург, судинний хірург, флеболог
Лікар хірург вищої кваліфікаційної категорії, займається збором анамнезу, постановкою діагнозу і проведенням планових та екстрених операцій. Хмільовий Дмитро Андрійович досконало володіє інноваційними методами і технологіями оперативного лікування. Є членом Асоціації фахівців України з малоінвазивних, ендоскопічних і лазерних технологій.
Записатися на прийом48 онлайн записів
Хірург
Лікар займається лікуванням різних захворювань хірургічними методами. Виконує видалення гриж, пластику вуздечки язика. Приймає пацієнтів з апендицитом, гемороєм, виразкою шлунку, перитонітом. Проводить операції при фурункулах, атеромах, поліпах кишечника, кістах підшлункової залози та печінки.
Вінниця м. Бар, вул. М. Туніка, 14
Хирург онкодерматолог
31 рік досвіду
Вінниця вул. Соборна, 92
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на оперативному та консервативному лікуванні варикозної хвороби. Проводить операції при жовчнокам'яній хворобі, пахових та пупкових грижах. Виконує блокади різного ступеня складності. Здійснює консультативний прийом в медичному центрі, виїжджає додому до пацієнтів.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Хірург
Лікар спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань хірургічними методами. Виконує мініінвазивні оперативні втручання: лапароскопічну апендектомію, герніопластику, холецистектомію. Лікує захворювання тонкого та товстого кишечника, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів.