Леванчук Сергій Михайлович

Хірург
Лікар вищої категорії Леванчук Сергій Михайлович спеціалізується в області хірургії. Надає повну хірургічну консультацію з приводу травм та запальних процесів м’яких тканин і внутрішніх органів. Проводить діагностику та лікування захворювань внутрішніх органів та їх систем хірургічним шляхом. Провідними методами лікування є лазерна флебектомія, флебектомія та мікрофлебектомія, що стосується лікування судинних захворювань. Широко практикує лазерне видалення судинних зірочок. Окрім того, надає допомогу у вирішенні інших проблем з внутрішніми органами, судинами та м’якими тканинами.
Вінниця вул. Пирогова, 109 А

Олена Бондар
Минулого року у липні оперувала варикоз у Сергія Михайловича. Спеціаліст прекрасний і надзвичайно чуйна людина.Дуже вдячна, раджу всім!
Наталия
Дуже дякую Сергію Михайловичу за вирішення проблеми варикозу у мами. Рекомендую його як дуже хорошого спеціаліста.
Дарья
Леванчук один из лучних по лечению варикоза. Мне его посоветовали, когда операцию уже откладывать нельзя было. Сергей Михайлович настояний талант, все сделал отлично.
Ульяна
25 травня '16р.
Сергей Михайлович - отличный врач. Удалял сосудистую сеточку. Все друзьям рекомендую, как хорошего хирурга не только в области сосудистых болезней, но и общей хирургии.
Вікторія Ващенко
Леванчук Сергій Михайлович, приємно вражена, це саме той випадок, коли розумієш, що фахівці в нашій медицині є і це лікарі від Бога. Щиро вдячна за високий професійний рівень, чіткий, вірний діагноз і коректне лікування дали позитивний результат, який дав змогу уникнути операції. І що найбільш неймовірно в наш час це мінімум коштів і комфортне спілкування з лікарем. РЕКОМЕНДУЮ і сама буду звертатися в разі необхіднтсті. Міцного Вам здоров'я, Сергію Михайловичу і всіх благ
Олена
Можу порадити Сергія Михайловича. В жовтні 2018 оперувала варикоз. Все пройшло швидко, без ускладнень. Потрапила до нього на прийом також по рекомендації. Дякую