Леванчук Сергій Михайлович

Хірург
30 років досвіду
Лікар вищої категорії Леванчук Сергій Михайлович спеціалізується в області хірургії. Надає повну хірургічну консультацію з приводу травм та запальних процесів м’яких тканин і внутрішніх органів. Проводить діагностику та лікування захворювань внутрішніх органів та їх систем хірургічним шляхом. Провідними методами лікування є лазерна флебектомія, флебектомія та мікрофлебектомія, що стосується лікування судинних захворювань. Широко практикує лазерне видалення судинних зірочок. Окрім того, надає допомогу у вирішенні інших проблем з внутрішніми органами, судинами та м’якими тканинами.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 109а

Відгуки пацієнтів

Олена Бондар
09 июля '18р.
Минулого року у липні оперувала варикоз у Сергія Михайловича. Спеціаліст прекрасний і надзвичайно чуйна людина.Дуже вдячна, раджу всім!
Наталия
13 декабря '16р.
Дуже дякую Сергію Михайловичу за вирішення проблеми варикозу у мами. Рекомендую його як дуже хорошого спеціаліста.
Дарья
14 августа '16р.
Леванчук один из лучних по лечению варикоза. Мне его посоветовали, когда операцию уже откладывать нельзя было. Сергей Михайлович настояний талант, все сделал отлично.
Ульяна
25 мая '16р.
Сергей Михайлович - отличный врач. Удалял сосудистую сеточку. Все друзьям рекомендую, как хорошего хирурга не только в области сосудистых болезней, но и общей хирургии.
Олена
24 ноября '18р.
Можу порадити Сергія Михайловича. В жовтні 2018 оперувала варикоз. Все пройшло швидко, без ускладнень. Потрапила до нього на прийом також по рекомендації. Дякую
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)