Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Цигалко Денис Валерійович

Хірург
20 років досвіду
8,15
Лікар першої категорії Цигалко Денис Валерійович спеціалізується в області хірургії. Надає повну консультацію стосовно стану судин та м’яких тканин. Проводить діагностику. Визначає можливі травми та ушкодження органів та їх систем. Спеціалізується на лікування вегето-судинної дистонії, флебітів, тромбофлебітів. Довгий час практикує лазерну флебектомію, що дозволяє швидко та безболісно видалити варикозно змінені вени. Проводить також мікрофлебектомію, за допомогою якої усуває навіть найменьші варикозно розширені судини. Окрім того, зусереджує свою увагу на лазерному видаленні судинних зірочок. Проводить операції на судинах різної складності.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 109а

Відгуки пацієнтів

Катя
08 лютого '17р.
После рождения второго ребенка на ногах появились сосудистые звездочки. С этой проблемой обратилась к Денису Валерьевичу. Для лечения он использовал лазер. Все прошло хорошо. Мои ножки снова в полном порядке благодаря такому специалисту, как Цигалко Денис Валерьевич.
9
Євген
19 жовтня '16р.
Величезна подяка чудовому хірургові і прекрасній людині Цигалко Денису! Моїй доньці він робив операцію. Лікар дуже уважний і професіонал своєї справи. Дочка після операції відновилася дуже швидко. Від усіх нас величезне спасибі!
10
Светлана
26 вересня '16р.
Благодарна за своевременную диагностику!
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • Закінчив медичний факультет Вінницького національного медичного університету в 1998 р.
  • Після закінчення університету навчався в інтернатурі з хірургії на базі Вінницької міської клінічної лікарні №2, з 1998 року по 2000 рік і в магістратурі на кафедрі факультетської хірургії, яку закінчив з відзнакою
  • З 2000 року по 20004 рік навчався в аспірантурі на кафедрі топографічної анатомії та оперативної хірургії Вінницького національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова
  • У 2001 р пройшов первинну спеціалізацію по судинної хірургії в Київському МАПО ім. П.Л. Шупика
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук