Цигалко Денис Валерійович

Хірург
Лікар першої категорії Цигалко Денис Валерійович спеціалізується в області хірургії. Надає повну консультацію стосовно стану судин та м’яких тканин. Проводить діагностику. Визначає можливі травми та ушкодження органів та їх систем. Спеціалізується на лікування вегето-судинної дистонії, флебітів, тромбофлебітів. Довгий час практикує лазерну флебектомію, що дозволяє швидко та безболісно видалити варикозно змінені вени. Проводить також мікрофлебектомію, за допомогою якої усуває навіть найменьші варикозно розширені судини. Окрім того, зусереджує свою увагу на лазерному видаленні судинних зірочок. Проводить операції на судинах різної складності.
Вінниця вул. Пирогова, 109 А

Катя
После рождения второго ребенка на ногах появились сосудистые звездочки. С этой проблемой обратилась к Денису Валерьевичу. Для лечения он использовал лазер. Все прошло хорошо. Мои ножки снова в полном порядке благодаря такому специалисту, как Цигалко Денис Валерьевич.
Євген
Величезна подяка чудовому хірургові і прекрасній людині Цигалко Денису! Моїй доньці він робив операцію. Лікар дуже уважний і професіонал своєї справи. Дочка після операції відновилася дуже швидко. Від усіх нас величезне спасибі!
Благодарна за своевременную диагностику!
Лина
Я очень благодарна Богу,что я обратилась именно к Цигалко Денису Валериевичу. Очень внимательный,решительный, специалист в своем деле и просто хороший человек. После рождения третьего ребъенка на обоих ногах с верху до низа был просто ужасный варикоз(в мои 28 лет).Картина была не для слабонервных(Жаль что фото нельзя добавить).Операция прошла успешно,врач на все 100% справился ,за что я очень благодарна ему и его напарнику(извиняюсь,но имени не знаю). Так что ,если вы все еще думаете к какому врачу обратится,то вам сюда-Цигалко Денис Валериевич хирург от Бога и профессионал в своем деле. И что еще немаловажно как для пациента,без всяких проблем можно обратится за консультацией в послеоперационный период. Еще раз огромное вам спасибо за то,что вы делаете людей здоровее и дарите им надежду.☺

• Закінчив медичний факультет Вінницького національного медичного університету в 1998 р.
  • Після закінчення університету навчався в інтернатурі з хірургії на базі Вінницької міської клінічної лікарні №2, з 1998 року по 2000 рік і в магістратурі на кафедрі факультетської хірургії, яку закінчив з відзнакою
  • З 2000 року по 20004 рік навчався в аспірантурі на кафедрі топографічної анатомії та оперативної хірургії Вінницького національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова
  • У 2001 р пройшов первинну спеціалізацію по судинної хірургії в Київському МАПО ім. П.Л. Шупика
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук