Сторінка 2. Лікарі стоматологи у Львові (Залізничний район)

Роман
Дуже компетентний лікар, все дуже дохідливо пояснив. Доброзичливий, та уважний до найменших дрібниць. Розповів про всі можливі варіанти лікування! Обов'язково прийду ще! Буду рекомендувати цього видатного лікаря.
21 лютого '20 г.
Лікар від Бога! Спасибі йому величезне! На жаль, не всі в наш час такі професіонали. Отримала дуже вичерпну консультацію! У наш час це велика удача, знайти хорошого лікаря і я рада, що звернулася до цього спеціаліста! Чудова людина і майстер своєї професі
14 лютого '20 г.
Вже упродовж 10 років звертаюсь до Жани Володимирівної. Чудовий спеціаліст і просто надзвичайно хороша людина...Дякую за мої врятовані зубки.
30 листопада '-1 г.
Михайло
Не можна і бажати кращого стоматолога для себе, коли звертаєшся до Жанни Студенної. Роки два тому пощастило потрапити до неї на прийом, досі користуюсь її послугами. По співвідношенню якість/ціна послуг в неї взагалі нема конкурентів. Це моя думка!
03 лютого '17 г.
Стоматолог, хірург
Лікар виконує видалення зубів усіх складностей, імплантацію зубів, резекцію корення зуба, пластику вуздечки, протезування на імплантах.
Стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на терапії. Проводить лікування і профілактику захворювань ротової порожнини.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на наданні послуг в сфері хірургічної стоматології. Лікар проводить видалення зубів, доброякісних новоутворень, резекцію коренів та інші процедури.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичному, ендодонтичному та пародонтологічному лікуванні, художній реставрації зубів. Проводить лікування карієсу, пульпіту, інших зубних хвороб. Виконує професійну чистку зубів. Приймає дітей. Окрім ведення медичної практики, займається науковою діяльністю. Постійно удосконалює рівень теоретичних знань та набутих практичних навичок.
Гігієніст-парадонтолог
Лікар займається лікуванням ясен, професійною гігієною.
Стоматолог-ортопед
Романів Назар лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням хвороб зубів та ясен. Проводить консультації пацієнтів з питань догляду за ротовою порожниною.
Стоматолог-терапевт
Лікар другої категорії, є спеціалістом в терапевтичній стоматології. Здійснює лікування зубів, навколозубних тканин, запалень ясен, зубних каналів.
Стоматолог-терапевт
Лікар другої категорії стоматолог-терапевт, займається лікуванням карієсу та інших захворювань і будь-яких ускладнень, проводить лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед, спеціалізується на реставрації зубів (художня), протезуванні зубів будь-якого рівня складності.
Стоматолог