Теклішин Надія Михайлівна

Стоматолог-терапевт
лікар другої категорії
Лікар другої категорії, є спеціалістом в терапевтичній стоматології. Здійснює лікування зубів, навколозубних тканин, запалень ясен, зубних каналів.
Львів вул. Виговського, 20 Б р.Залізничний

Artem
Дуже хороший лікар, був уже декілька разів , і як тільки піду.. ще й не далеко від мого місця проживання!!! спасибі
Я дуже задоволена вибором лікарки!!! Провела лікування на вищому рівні. Рекомендую її всім)
Арина
Врач приятная, лечит хорошо. Спасибо за оказанную помощь!

• 2002 р. – Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність "Стоматологія";
  • 2003 р. – інтернатура "Терапевтична стоматологія" на базі Обласної стоматологічної поліклініки.

Курси

• 2003 р. – "Прямі і непрямі реставрації зубів в естетичній стоматології, сучасні методи відбілювання зубів";
  • 2004 р. – "Техніка реставрації зубів", навчальний центр "Аполонія";
  • 2006 р. – "Клінічна аспекти використання реставраційних систем, лікування гіперестезії тканин різного типу ґенезу";
  • 2008 р. – передатестаційний цикл (ПАЦ) "Терапевтична стоматологія";
  • 2011 р. – "Ендодонтія по правилах", "Дентлай";
  • 2011 р. – "Лазеротерапія Helbo", стоматологія "Усмішка";
  • 2012 р. – "Вектортерапія", "Аванто";
  • 2013 р. – тематичне удосконалення "Захворювання слизової оболонки порожнини рота";
  • 2013 р. – ПАЦ "Терапевтична стоматологія";
  • 2013 р. – "Комп’ютерна томографія ІЗД діагностика в стоматології";
  • 2013 р. – сертифікат "Ендодонтичне лікування кореневих каналів";
  • 2014 р. – присвоєння I кваліфікаційної категорії.