Личковська Наталя Едуардівна

Ревматолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням всього спектру ревматологічних захворювань, серед яких реактивні артрити, артрози плечового та колінного суглобів, спондиліт Бехтерева, подагра, а також аутоімунних поразок сполучних тканин (склеродермія, вовчак), остеопорозу кісток, новоутворень, які мають системний характер. Успішно застосовує різні методи імунотерапії.

Елена Валентиновна
03 квітня '17р.
На прием привела свою бабушку. У нее подагра. Мучается, до слез. Спасибо Наталье Эдуардовне приняла очень радушно, выслушала жалобы старого человека и назначила очень хорошее лечение. Нам понравился врач. Бабушке уже легче, препараты помогают. Ревматолога Личковскую вспоминаем с благодарностью, за оказанную помощь.
Соловьевы
Наталья Эдуардовна поставила мне диагноз - артроз коленного сустава. Индивидуально подобрала эффективное лечение и физиопроцедуры порекомендовала. Делаю все, как она говорит. Чувствую улучшение, подвижность в суставе стала лучше. Я довольна лечением. Квалификация специалиста меня полностью устраивает.
Наталія
Я рік безуспішно шукала причину своеї хвороби. Так Наталія Едуардівна швидко та якісно провела потрібні обстеження, та поставила діагноз. Я надзвичайно вдячна їй за гарне ставлення та допомогу.