Чиж Лілія Борисівна

Ендоскопіст, Бронхолог
лікар вищої категорії
Спеціаліст Лілія Борисівна займається дослідженням стану гортані та трахео-бронхіального дерева за допомогою проведення ендоскопії. З’ясовує причини бронхітів, довготривалого кашлю, пневмонії, задишки тощо. Проводить капсульну ендоскопію та інгаляційну терапію, здійснює ларингоскопію та бронхоскопію. Застосовує новітні технології та препарати.

Роман
Лілія Борисівна лікар-професіонал високого гатунку, окрім цього вона спостерігає історію хвороби своїх пацієнтів до повного видуження.В нашій медицині це не так часто зустрінеш.....Велике спасибі вам Лілія Борисівна....!

• 1993 г. — Ужгородський державний університет, медичний факультет.

Курси

• ТУ та ПАЦ на базі Львівського державного медуніверситета ім. Д. Галицького (ендоскопія, пульмонологія, онкологія).
  • ТУ та ПАЦ на базі Інститута післядипломної освіти ім. Шупика, кафедра торакальної хірургії.
  • Стажування на робочому місті в обласному фтізіо-пульмонологічному центрі м. Львів та в клініках Варшави.

• Член Европейського респіраторного товариства.
Схожі спеціалісти:
УЗД-спеціаліст, Терапевт