Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет ендоскопіста Чиж Л.Б.

8.2
Львів, вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Пн — Пт: 09:00-17:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Львів вул. Володимира Великого,10 В

р.Франківський

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева. Член Європейського Респіраторного товариства. Консультує з приводу дихальних вправ, користування дихальним тренажером.

Основні послуги лікаря:

 • діагностична бронхоскопія;
 • взяття матеріалу на гістологічне дослідження методом щіпкової біопсії одноразовим інструментом;
 • введення ліків в трахео-бронхіальне дерево;
 • відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну;
 • інтубація за допомогою бронхоскопа;
 • інгаляційна терапія, дихальні вправи;
 • діагностика та лікування довготривалого кашлю, пневмонії, гнійних бронхітів;
 • діагностика причин задишки, зміни та втрати голосу.

В процесі лікування доктор використовує новітні методики та сучасні лікарські препарати. Кожному пацієнтові підбирає індивідуальну схему терапії з урахуванням супутніх захворювань.

Кабінет ендоскопіста Чиж Л.Б., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях 877
 • Відеобронхоскопія лікувальна (санаційна) 956
 • Фібробронхоскопія лікувальна 986
 • Відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну 2 000
 • Відеобронхоскопія через трахеостому 670
 • Інтубація за допомогою бронхоскопа 1 026
 • Діагностична пряма ларингоскопія із збереженням результатів на відеоносіях 400
 • Взяття матеріалу на гістологічне дослідження з використанням багаторазового інструмента 1 107
 • Взяття матеріалу на гістологічне дослідження з використанням багаторазового інструмента 380
 • Бронхо-альвеолярний лаваж 1 047
 • Відеобронхоскопія з хромоскопією 1 127
 • Консультація бронхолога 880
 • Взяття промивних вод на флору та чутливість до антибіотиків з проведенням аналізу в бак. лабораторії 186
 • Взяття промивних вод бронхів на наявність мікобактерій туберкульозу 115
 • Взяття промивних вод бронхів на клітковий склад 114
 • Ендоларингеальні або ендобронхіальні вливання ліків (без вартості ліків)
 • Інгаляції через небулайзер (без вартості ліків)

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Катя
15 липня '21р.
Справді хороша лікарка! Шукала по рейтингу лікаря, натрапила випадково. Але дуже задоволена. Лілія Борисівна дуже турботлива і гарно все пояснює, щоб було зрозуміло пацієнтам. Рекомендую однозначно!!!
7
Олег
11 червеня '21р.
Дуже сподобалося відношення Лілії Борисівни до мене. Хороший лікар, рекомендую.
10
Кароліна
30 березеня '21р.
Дуже дякую Лілі Борисівні, анестезіологу та іншим лікарям які були зі мною, дуже хороші, турботливі, які знають свою справу лікарі. Рекомендую
10
саша
17 березеня '21р.
лілія чиж дійсно хороший і чуйний лікар дякую рекомендую
10
Віра
11 березеня '21р.
Огромное человеческое спасибо Лиле Борисовне, анастезиологу Сергею и всему персоналу, которые помогали в проведении бронхоскопии и биопсии. Такое профессиональное, внимательное и заботливое отношение, столь редкое в наше время, дорогого стоит, низкий поклон вам!
10
Марія Горпинченко
24 лютого '21р.
Хочу подякувати Лілії Борисівній за професіоналізм та чуйність до роботи та своїх пацієнтів. Вчора робили бронхоскопію й все пройшло на найвищому рівні. Якщо шукаєте хорошого ендоскопіста - Вам сюди! Щиро дякую!
10
Кобаренко наталія
28 липня '20р.
Проходила бронхоскопію у лікаря Чиж Л.Б, дякую вам за прекрасне відношення,отримала зрозумілі відповіді на запитання і кваліфіковані поради
7
Христина
02 березеня '20р.
Хочу щиро подякувати лікарю Лілії Борисівній. Довший час турбували болі в районі голосових зв'язок. Лікар зробивши ларенгоскопію детально оглянула і пояснила що робити в таких випадках, як захистити свій голосовий апарат при співі, як правельно доглядати за ним, і що саме потрібно робити щоб покращити стан. Велике вам дякую ☺️
10
головко василь
27 січня '20р.
Хочу подякувати лікарю Чиж Л.Б .лікарю з великої букви.за чуйне і добре ставлення до людей.проходив діагностику.все безболісно і з заговорюванням.як дитину обслідували.дуже приємно.повністю вислухала і порадила.а не як конвеєрі.
10
Роман
11 листопада '19р.
Турбував частий сухий кашель ,особливо вночі і зранку;лікувався в сімейного лікаря—результат мінімальний.Лілія Борисівна оглянула,пояснила причину ,зробила пару заливок —і і за якихось пару днів кашель наполовину мерьший.Дякую!!
10
Володимир
22 лютого '19р.
Призначили бронхоскопію з приводу довготривалого кашля. Маю виражений рефлекс при огляді горла . Лілія Борисівна запропонувала огляд "в стані медикаментозного сну». Враження прекрасні! Ліг, вкололи в вену лікарство і …. Проснувся . Все вже подивились. Потім показали мені на відео і все пояснили. Радий ,що знайшовся такий , досить комфортний варіант, обстеження. Дякую лікарю і медсестрам. Все сучасно , швидко і не боляче. При потребі —рекомендую.
9
іван
28 липня '18р.
в цій клініці на Огієнка 5 вперше враження просто чудове Особливо я вдячний медперсоналу та велика вдячність лікарю ендоскопісту Чиж Лілії Борисівні за її доброту за її хороше ставлення до хворихДай Вам Боже Борисівна здоровя і довгі-довгі роки лікувати хворих.Заходьте небійтесь цієї процедури і всі будьте здорові
10
Владика І і
27 липня '18р.
У цій клініці на Огієнка5 я був вперше враження дуже хороші.Особлива моя подяка Чиж Лілії Борисівні лікарю ендоскопіст та всьому медперсоналу за їхнє старання і дуже хороше ставлення до хворих,Лілія Борисівна дай ВАМ БОГ здоровя за ВАШУ доброту і працьовитість.Всім рекомендую небійтесь ендоскопії. заходьте.
10
Віталіна
09 липня '18р.
Під час лікування дихальних шляхів, лікарям не вдавалося поставити точний діагноз. І лише, після точної діагностичної бронхоскопії, Лілії Борисівні вдалося поставити діагноз. Вона спеціаліст своєї справи. Використовує обладнання європейського рівня.
8
Артур
07 липня '18р.
Коли відпочивав в Карпатах, простудив горло. Кашель все ніяк не проходив. Ліки не допомагали. Кума запропонувала звернутися до Чиж Лілії Борисівни, вона відомий ендоскопіст. Провівши діагностику, назначила курс лікування. Кашель вдалося побороти.
10
Павлюк Н.Т.
28 червеня '18р.
Дякую лікарю Чиж Л.Б. за хорошу діагностику. Процедура пройшла легко і комфортно.
10
Катя
28 червеня '18р.
Маю захворювання дихальних шляхів. Час від часу проходжу інгаляційну терапію в Чиж Лілії Борисівни. Після сеансів, відчуваю поліпшення вентиляційних функцій легень. Лілія Борисівна чудовий лікар та, взагалі, гарна людина. Можу сміло рекомендувати.
10
Роман
18 червеня '18р.
Лілія Борисівна лікар-професіонал високого гатунку, окрім цього вона спостерігає історію хвороби своїх пацієнтів до повного видуження.В нашій медицині це не так часто зустрінеш.....Велике спасибі вам Лілія Борисівна....!
10

Лікарі клініки Кабінет ендоскопіста Чиж Л.Б.

Чиж Лілія Борисівна
Ендоскопіст, Бронхолог
10
Консультація 880 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Діагност
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00
Львів вул. Инглези, 14
8,1
Платформа тверезості — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Записатися на прийом
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30