Кабінет ендоскопіста Чиж Л.Б.

5.2
Львів, вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Пн — Пт: 09:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева. Член Європейського Респіраторного товариства. Консультує з приводу дихальних вправ, користування дихальним тренажером.

Основні послуги лікаря:

• діагностична бронхоскопія;
  • взяття матеріалу на гістологічне дослідження методом щіпкової біопсії одноразовим інструментом;
  • введення ліків в трахео-бронхіальне дерево;
  • відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну;
  • інтубація за допомогою бронхоскопа;
  • інгаляційна терапія, дихальні вправи;
  • діагностика та лікування довготривалого кашлю, пневмонії, гнійних бронхітів;
  • діагностика причин задишки, зміни та втрати голосу.

В процесі лікування доктор використовує новітні методики та сучасні лікарські препарати. Кожному пацієнтові підбирає індивідуальну схему терапії з урахуванням супутніх захворювань.

Кабінет ендоскопіста Чиж Л.Б., вартість послуг:

• Відеобронхоскопія діагностична із збереженням результатів на відеоносіях
  • Відеобронхоскопія лікувальна (санаційна)
  • Фібробронхоскопія лікувальна
  • Відеобронхоскопія в стані медикаментозного сну
  • Відеобронхоскопія через трахеостому
  • Інтубація за допомогою бронхоскопа
  • Діагностична пряма ларингоскопія із збереженням результатів на відеоносіях
  • Взяття матеріалу на гістологічне дослідження з використанням багаторазового інструмента
  • Бронхо-альвеолярний лаваж
  • Відеобронхоскопія з хромоскопією
  • Консультація бронхолога
  • Взяття промивних вод на флору та чутливість до антибіотиків з проведенням аналізу в бак. лабораторії
  • Взяття промивних вод бронхів на наявність мікобактерій туберкульозу
  • Взяття промивних вод бронхів на клітковий склад
  • Ендоларингеальні або ендобронхіальні вливання ліків (без вартості ліків)
  • Інгаляції через небулайзер (без вартості ліків)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Катя
Справді хороша лікарка! Шукала по рейтингу лікаря, натрапила випадково. Але дуже задоволена. Лілія Борисівна дуже турботлива і гарно все пояснює, щоб було зрозуміло пацієнтам. Рекомендую однозначно!!!
Олег
Дуже сподобалося відношення Лілії Борисівни до мене. Хороший лікар, рекомендую.
Кароліна
Дуже дякую Лілі Борисівні, анестезіологу та іншим лікарям які були зі мною, дуже хороші, турботливі, які знають свою справу лікарі. Рекомендую
саша
лілія чиж дійсно хороший і чуйний лікар дякую рекомендую
Віра
Огромное человеческое спасибо Лиле Борисовне, анастезиологу Сергею и всему персоналу, которые помогали в проведении бронхоскопии и биопсии. Такое профессиональное, внимательное и заботливое отношение, столь редкое в наше время, дорогого стоит, низкий поклон вам!
Марія Горпинченко
Хочу подякувати Лілії Борисівній за професіоналізм та чуйність до роботи та своїх пацієнтів. Вчора робили бронхоскопію й все пройшло на найвищому рівні. Якщо шукаєте хорошого ендоскопіста - Вам сюди! Щиро дякую!
Кобаренко наталія
Проходила бронхоскопію у лікаря Чиж Л.Б, дякую вам за прекрасне відношення,отримала зрозумілі відповіді на запитання і кваліфіковані поради
Христина
Хочу щиро подякувати лікарю Лілії Борисівній. Довший час турбували болі в районі голосових зв'язок. Лікар зробивши ларенгоскопію детально оглянула і пояснила що робити в таких випадках, як захистити свій голосовий апарат при співі, як правельно доглядати за ним, і що саме потрібно робити щоб покращити стан. Велике вам дякую ☺️
головко василь
Хочу подякувати лікарю Чиж Л.Б .лікарю з великої букви.за чуйне і добре ставлення до людей.проходив діагностику.все безболісно і з заговорюванням.як дитину обслідували.дуже приємно.повністю вислухала і порадила.а не як конвеєрі.
Роман
Турбував частий сухий кашель ,особливо вночі і зранку;лікувався в сімейного лікаря—результат мінімальний.Лілія Борисівна оглянула,пояснила причину ,зробила пару заливок —і і за якихось пару днів кашель наполовину мерьший.Дякую!!
Володимир
Призначили бронхоскопію з приводу довготривалого кашля. Маю виражений рефлекс при огляді горла . Лілія Борисівна запропонувала огляд "в стані медикаментозного сну». Враження прекрасні! Ліг, вкололи в вену лікарство і …. Проснувся . Все вже подивились. Потім показали мені на відео і все пояснили. Радий ,що знайшовся такий , досить комфортний варіант, обстеження. Дякую лікарю і медсестрам. Все сучасно , швидко і не боляче. При потребі —рекомендую.
іван
в цій клініці на Огієнка 5 вперше враження просто чудове Особливо я вдячний медперсоналу та велика вдячність лікарю ендоскопісту Чиж Лілії Борисівні за її доброту за її хороше ставлення до хворихДай Вам Боже Борисівна здоровя і довгі-довгі роки лікувати хворих.Заходьте небійтесь цієї процедури і всі будьте здорові
Владика І і
У цій клініці на Огієнка5 я був вперше враження дуже хороші.Особлива моя подяка Чиж Лілії Борисівні лікарю ендоскопіст та всьому медперсоналу за їхнє старання і дуже хороше ставлення до хворих,Лілія Борисівна дай ВАМ БОГ здоровя за ВАШУ доброту і працьовитість.Всім рекомендую небійтесь ендоскопії. заходьте.
Віталіна
Під час лікування дихальних шляхів, лікарям не вдавалося поставити точний діагноз. І лише, після точної діагностичної бронхоскопії, Лілії Борисівні вдалося поставити діагноз. Вона спеціаліст своєї справи. Використовує обладнання європейського рівня.
Артур
Коли відпочивав в Карпатах, простудив горло. Кашель все ніяк не проходив. Ліки не допомагали. Кума запропонувала звернутися до Чиж Лілії Борисівни, вона відомий ендоскопіст. Провівши діагностику, назначила курс лікування. Кашель вдалося побороти.
Павлюк Н.Т.
Дякую лікарю Чиж Л.Б. за хорошу діагностику. Процедура пройшла легко і комфортно.
Катя
Маю захворювання дихальних шляхів. Час від часу проходжу інгаляційну терапію в Чиж Лілії Борисівни. Після сеансів, відчуваю поліпшення вентиляційних функцій легень. Лілія Борисівна чудовий лікар та, взагалі, гарна людина. Можу сміло рекомендувати.
Роман
Лілія Борисівна лікар-професіонал високого гатунку, окрім цього вона спостерігає історію хвороби своїх пацієнтів до повного видуження.В нашій медицині це не так часто зустрінеш.....Велике спасибі вам Лілія Борисівна....!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.