Сторінка 3. Лікарі у Львові (Франківський район)

Зоя
Надзвичайно професійний спеціаліст і чудова Людина, уважна до проблем клієнта. Я безмежно вдячна Ользі Олегівні за її чуйність, за її відповідальність, за її ставлення до клієнта. Дякую за те, що вона відповідально провела огляд і не пропустила досить серйозної проблеми пов'язаної з моїм здоров'ям. Раджу всім, кому потрібна допомога дерматолога.
Лілія
Професійна, уважна, без лишньої навязливості. Грамотно та доступно все пояснила у моєму випадку. Синові видаляла новоутвори на стопі. Друзям рекомендувала - залишились задоволені роботою лікаря. Рекомендую!! Професіонал!! І просто чудовий лікар!!
Ліля
Дуже вдячна Мирославі Романівні, що я мама двох діток! Була в неї на обліку в 2016 році, завдяки її уважності і відповідальності, вчасно скерувала мене на стаціонар (відчувала себе добре, але з'явився білок і піднявся тиск 130/90) не підтримала залишатися вдома, а спокійно дала зрозуміти, що краще бути під наглядом) через два дні мене вже прокесерили, події далі не складалися добре належним чином, але все таки жива і я і моя дитина!
Ярина
Мирослава Романівна дуже приємна, хороша, кваліфікована, освічена! Рекомендую!
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Курилко Мирослава Романівна надає лікарську допомогу при фонових та запальних захворюваннях шийки матки, гострих та хронічних захворювань жіночих статевих органів, порушеннях оваріально-менструального циклу, загрозі переривання вагітності та інших гінекологічних патологіях. Володіє гістеро- та лапароскопічними методиками, виконує кольпоскопію, біопсію, взяття мазка на урогенітальні інфекції та ін. Здійснює ведення вагітності.
Дерматовенеролог, дерматоонколог
Дерматовенеролог, дерматоонколог Терін Ольга Олегівна спеціалізується на апаратних методиках видалення новоутворів шкіри. В роботі використовує радіохвильове та лазерне видалення новоутворень, а також кріодеструкцію. Для діагностики новоутворів використовує цифрову дерматоскопію.
Дерматовенеролог
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець дерматовенеролог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла. Спеціаліст ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія, полімолочна кислота
Кардіолог, Терапевт
Доктор спеціалізується в області кардіології. Лікує атеросклероз, аритмію, стенокардію, ішемічну хворобу серця, артеріальну гіпертензію та постінфарктний синдром. Приймає пацієнтів з болями в області грудей, задишкою і підвищеним артеріальним тиском.
Терапевт
Терапевт Максимович Руслана Ярославівна займається лікуванням хвороб дихальної, сечовидільної, ендокринної, гепатобіліарної системи, серцево-судинної системи. Діагностує та призначає лікувальну терапію при алергічних захворюваннях.
Хірург, хірург-онколог, дерматоонколог
Хірург, хірург-онколог, дерматоонколог Сліпецький Роман Ростиславович спеціалізується на хірургічних методикам, а також методиках пластичної та реконструктивної хірургії. Володіє методиками лазерного, радіовидалення видалення та кріохірургії.
Гастроентеролог дитячий
Лікар гастроентеролог першої категорії. Займається лікуванням органів шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на лікуванні дуоденіту, холециститу, виразкової хвороби, панкреатиту. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Стоматолог-терапевт, ендодонт, Дитячий стоматолог
Детский врач стоматолог, специализируется на лечении зубов терапевтического направления. Проводит лечение и пломбирование корневых каналов, занимается восстановлением структуры зуба, проводит лечение кариеса и повреждения зубов не кариозного происхождения. Горная Марьяна Олеговна специалист в лечении заболеваний пародонта, пародонтоза, пародонтита, отбеливания зубов и художественной реставрации. Работает с новейшими материалами в стоматологии.
Стоматолог
Доктор стоматолог первой квалификационной категории, специализируется на лечении у взрослых и детей постоянных и молочных зубов, пульпита, зубного камня, эрозии зубов. Оказывает услуги в лечении стоматологических заболеваний терапевтического профиля. Осуществляет пломбирование зубов, профессиональную чистку полости рта, учит пациентов правилам проведения гигиеническим процедурам. Смук Юлиана Андреевна является членом Ассоциации стоматологов, руководителем проекта «Эксперт Дети».
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9