Врачи стоматологи в Харькове (метро Архитектора Бекетова)

Альбина Р.
Уже тривалий час, моя донька консультується у цього лікаря, вона носить брекети. Ми усім повністю задоволені. Справжній професіонал своєї справи! Порівняно з тим, що було раніше, результат просто вражає, зубний ряд вже майже вирівнявся.
Алина
Сьогодні видаляли молочний зуб у цього спеціаліста. Все пройшло на найвищому рівні! Спеціаліст кваліфікований та відповідальний. Дитина навіть не заплакала. Що дуже мене здивувало. Тепер однозначно буду звертатися лише до нього.
Стоматолог-ортодонт детский
Врач специализируется на исправлении прикуса у детей с помощью пластинок и брекетов. Занимается удалением молочных зубов, реставрацией зубов. Лечит кариес, пульпит, пародонтит, смещение прикуса, пародонтоз, алиментарную недостаточность кальция и гингивит. В работе использует современные стоматологические материалы.
Альбина Р.