Врачи пластические хирурги в Харькове (метро Архитектора Бекетова)

Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
Артем
Нещодавно мені довелося звернутися за допомогою до Юрія Павловича. Ремонтуючи вдома електроприлад, я отримав удар струмом. Дякувати Богу, поруч були близькі, вони вибили оголений провід з мої рук. Коли оклигав, я побачив значне ушкодження пальців правої руки. Мені було важко рухати пальцями руки. Ми одразу звернулися до лікаря за допомогою. Хочу сказати що цей лікар справжній професіонал своєї справи! Дякую Вам за допомогу!
Врач-комбустиолог, специалист по эстетической медицине и пластической хирургии
Международный эксперт Institute Hyalual и PBSerum, международный Сертифицированный тренер Аptos. Разработчик инновационной технологии Программированное Ремоделирование Рубцов (лечение рубцов любого вида и возраста) и протоколов лечения осложнений эстетической медицины - патологической фиброз, воспалений, гранулемы, гелеомы после инъекций любых филеров, нитевой и хирургической пластики. Автор более 40 научных работ. Владеет нитевой пластикой Аptos, выполняет лечение рубцов - консервативное и хирургическое, реконструктивные и пластические хирургические вмешательства на коже и мягких тканях, экспандерная дерматензия.
Комбустиолог
Занимается лечением ожоговой травмы, всеми видами раневых дефектов, трофическими язвами и т.д.
Хирург, пластический хирург, комбустиолог