Завальнюк Зінаїда Андріївна

Терапевт
Доктор Завальнюк Зінаїда Андріївна – терапевт загальної практики. Спеціалізується на захворюваннях організму незалежно від ураженої ділянки тіла. Проводить ранню діагностику хвороб, розробляє схеми терапії та профілактичні заходи. Направляє пацієнтів до профільних лікарів. Терапевт спеціалізується на захворюваннях органів дихання та серцево-судинної системи. Додатково проводить терапію порушень органів травлення. Приймає пацієнтів у індивідуальному порядку по запису, або по правилам черги.

Рая
Выражаю благодарность Зинаиде Андреевне за человеческое отношение к пациентам! Прежде всего доктор профессионал, дважды подняла на ноги после простуды, а также дала ряд рабочих рекомендаций для поддержания иммунитета.Спасибо вам огромное.
Валя
Здравствуйте! Хочу выразить благодарность терапевту Завалюнюк Зинаиде Андреевне за внимательность, высокий профессионализм, чуткие умелые руки, подробные рекомендации по лечению.Рекомендую.