Мартиненко Олена Артемівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії спеціалізується у напрямку офтальмології, працює як з дітьми, так і з дорослими. Займається факоемульсифікацією катаракти з імплантацією гнучких штучних лінз, YAG-лазерним видаленням вторинної плівкової катаракти, імплантацією антиглаукомного клапану EX-PRESS,проводить антиглаукоматозні операції, лікує косоокість хірургічним шляхом та ін.

Ярослава
Я травмувала око, з цього приводу і звернулася до Олени Артеміївни. Вона окуліст з великим досвідом. Уважний, небайдужий доктор, насправді допомогла, у мене потихеньку запалення минуло, зір нормалізувався. Спасибі лікарю!
Хорошо, что в наше время есть опытные врачи.
Диана
30 листопада '-1р.
Много времени провожу за компьютером. Заметила, что быстро стали уставать глаза, да их как будто песком засыпали. Пришла на прием к Елене Артемовне. Врач сразу внимательно меня обследовала и предложила принимать хорошие препараты, улучшающие зрение, упражнения для глаз, хорошие, укрепляющие сетчатку глаза капли. Сработало. Спасибо.

• Закінчила Тернопільський державний медичний інститут, спеціальність: Лікувальна справа
  • Пройшла інтернатуру за спеціальністю: Офтальмологія

• Дійсний член Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів ESCRS (European Society of Cataract and Refractive Surgeons) та щорічно відвідує її зібрання
  • Є членом та приймає участь в зібраннях Американської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів ASCRS (American Society of Cataract and Refractive Surgeons
Схожі спеціалісти:
Офтальмолог, Гомеопат
Пластический хирург в области офтальмологии
Офтальмолог, хирург-офтальмолог, онкоофтальмолог