Мартиненко Олена Артемівна

38 років досвіду
Консультація 100 грн.
Лікар спеціалізується у напрямку офтальмології, працює як з дітьми, так і з дорослими. Займається факоемульсифікацією катаракти з імплантацією гнучких штучних лінз, YAG-лазерним видаленням вторинної плівкової катаракти, імплантацією антиглаукомного клапану EX-PRESS,проводить антиглаукоматозні операції, лікує косоокість хірургічним шляхом та ін.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Житомир ул.Небесной сотні, 29 (колишня вул. Московська)

Відгуки пацієнтів

Ярослава
Я травмувала око, з цього приводу і звернулася до Олени Артеміївни. Вона окуліст з великим досвідом. Уважний, небайдужий доктор, насправді допомогла, у мене потихеньку запалення минуло, зір нормалізувався. Спасибі лікарю!
Юлия
Хорошо, что в наше время есть опытные врачи.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Закінчила Тернопільський державний медичний інститут, спеціальність: Лікувальна справа
  • Пройшла інтернатуру за спеціальністю: Офтальмологія

Участь в асоціаціях

• Дійсний член Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів ESCRS (European Society of Cataract and Refractive Surgeons) та щорічно відвідує її зібрання
  • Є членом та приймає участь в зібраннях Американської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів ASCRS (American Society of Cataract and Refractive Surgeons