Маніщук Ярина Євгеніївна

Офтальмолог
лікар другої категорії
Лікар Маніщук Ярина Євгеніївна спеціалізується на питаннях офтальмології. Діагностує та лікує патології органів зору, проводить корекцію окулярної та контактної рефракції. Спеціалізується на лікуванні аномалії рефракції, запальних захворювань органів зору, катаракти та глаукоми, також займається лікуванням хвороб сітківки та зорового нерва. Проводить процедури YAG-дисцизії, лазерного лікування глаукоми та кріоретинопексії.

Лікар офтальмолог Маніщум Марина Євгенівна -дуже чудовий спеціаліст в питаннях захворювань очей та відновленні зору. Вона допомогла підібрати мені окуляри. Я дуже задоволена її роботою і ставленням до мене!
Періодично навідуюся до лікаря Маніщук Марини Євгенівни для вимірювання очного тиску, та корекції лікуванння моєї глаукоми.Вона з усією відповідальністю ставиться до питання здоров’я пацієнтів. Завжди дасть пораду та рекомендацію, відповість на запитання

• 2009 р. - Буковинський державний медичний університет, медичний факультет, спеціальність – Лікувальна справа;
  • 2011 р. - Інтернатура Буковинський державний медичний університет;
  • 2013 р. - Клінічна ординатура на кафедрі офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського, БДМУ;
  • 2016 р. - отримала другу кваліфікаційну категорію.

Курси

• 2016 р. - сертифікат учасника, XXXIV Congress of the ESCRS, Copenhagen;
  • 2016 р. - сертифікат учасника, научно-практична конференція, присвячена 80-річчю з дня заснування інституту очних хвороб та тканинної терапія ім. В.П.Філатова, м. Одеса.

• 2016 р. - Європейська асоціація рефракційної та катарактальної хірургії (ESCRS), м.Копенгаген.