Маліневський Володимир Леонідович

Дерматовенеролог, Андролог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії Маліневський Володимир Леонідович спеціалізується в області андрології, венерології та дерматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням контактного, атопічного дерматиту, грибкових уражень шкіри та нігтів, розацеа, псоріазу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, взятті аналізів на венеричні та запальні захворювання.

Геннадій
Володимир Леонідович - дуже розумний і досвідчений лікар. ВЗразу заспокоїв мене і назвав можливий діагноз. Відправив мене на аналізи, які підтвердили захворювання. Призначив хороші препарати і процедури - вилікував.
Маша
Врач вылечила меня, огромное спасибо!

• 1998 р. — Чернівецький державний медичний інститут, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1998 р. — Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація зі спеціальності "Дерматовенерологія";
  • 2011 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ "Актуальні питання сексопатології та андрології".
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, эпилептолог