Хахула Андрій Володимирович

Офтальмолог
Лікар другої категорії Хахула Андрій Володимирович спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається хірургічним та лазерним лікуванням глаукоми, корекцією зору лазером. Спеціалізується на проведенні офтальмоскопії очного дна, екзофтальмометрії, біомікроскопії очного дна. Також займається ультразвуковою діагностикою очей та комп’ютерною томографією очей, очних ямок черепа.

Федір
Мені дуже сподобався Хахула. Ввічливий, уважний. Оглянув, задав питання, вивчив медкартку, аналізи і потім тільки ставив діагноз. Лікування було успішним і недовгим. Дякую!
Довольна консультацией! Спасибо!

• В 2006 році закінчив навчання в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця (лікувальна справа)
  • З 2006 по 2008 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» на базі Центра мікрохірургії ока Житомирської обласної лікарні ім.О.Ф. Гербачевського
Схожі спеціалісти:
Офтальмолог, Гомеопат
Пластический хирург в области офтальмологии
Офтальмолог, хирург-офтальмолог, онкоофтальмолог