Гумінська Ольга Петрівна

Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар Гумінська Ольга Петрівна кваліфікований професіонал в області дерматології, венерології, косметології. Надає медичні послуги щодо омолодження шкірного покрову із застосуванням лазеру. Отримала дозвіл на право працювати з препаратом «диспорт». Використовує на практиці ін’єкції бутулотоксина для досягнення естетичного вигляду. Проводить контурну пластику.

Аліна
Давно мріяла позбавитися від недоліків шкіри обличчя. У мене постакне, прищі час від часу. Ходила до Ольги Петрiвни на лазерне шліфування. Враження найприємніші. Все зроблено дуже професійно, без побічних ефектів. Зараз моя шкіра значно чистіша, гладенька. Хочу через час повторити, для закрiплення результату.

• 2011 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2013 р. - Інтернатура у ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського», присвоєно звання лікаря – спеціаліста за спеціальністю Дерматовенерологія.

Курси

• 2012 р. - Пройшла навчання IPSEN Innovation for patient care та отримала сертифікат, який підтверджує право роботи з препаратом «ДИСПОРТ» (ботулінічний токсин типу А) в естетичній медицині;
  • 2013 р. - Пройшла спеціалізований теоретичний та практичний курс проведення ін’єкційної методики anti-age терапії – редермалізації.
  • 2014 р. - Теоретичний курс на тему: «XELA – від простих до прогресивних методик контурної пластики»;
  • 2014 р. - курси підвищення кваліфікації по застосуванні «ДИСПОРТУ» в корекції нижньої третини обличчя в Академії Наукової Краси.