Грисьо Ірина Ігорівна

Невропатолог
лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар надає допомогу пацієнтам з неврологічними та вертебрологічними захворюваннями. Лікує головний біль (мігрень, головний біль напруги, тригемінальні цефалгії), головокружіння, неврити, невралгії, хворобу Паркінсона, хворобу Альцгеймера, полінейропатії демієлінізуючи/метаболічні, ускладнення ішемічного інсульту, атаксії різного генезу, радикулопатія (дорсопатія), тунельні невропатії, панічні атаки,вегетативна дистонія, грижі диску, протрузії, розсіяний склероз, тривожні синдроми, соматоформна дисфункція вегетативної нервової системи, порушення сну, безсоння, дегенеративно-деструктивні захворювання хребта (цервікалгії, радикулопатії, дорсалгії), болі в шийному, грудному, поперековому відділі хребта, працює з неврологічними ускладненнями у пацієнтів із COVID-19. Володіє техніками: мануальна терапія, голкорефлексотерапія, кінезотейпування, кінезотерапія, методика NEURAC.

Дякую Ірині Ігорівні Грисьо за професіоналізм , терпіння і чуйність. Допомогла моїй бабусі, хоча інші лікарі говорили, що нічим допомогти не можуть. Побільше б таких лікарів!
Руслан
Давно хотіли потрапити на прийом до Ірини Ігорівни Грисьо. Коли дізнались, що є така можливість в «Норімед плюс» , одразу записались разом з чоловіком. Залишились дуже задоволені. Дуже розумна, уважна до деталей лікар.
Борис
Грисьо Ірина Ігорівна – найкращий невропатолог з усіх, до кого довелося звертатися. Прекрасний діагност. Вдячний за професіоналізм.
Дмитрий
Звертався до невропатолога Грисьо І.І. в медцентр « Норімед плюс». Отримав вичерпні відповіді на усі запитання, що мене цікавили. Було призначене лікування, що дало хороший результат. Вдячний лікарю за професійність і індивідуальний підхід.
Звернулася до Грисьо Ірини Ігорівни з головними болями і постійним відчуттям втоми. Після усіх необхідних дообстежень призначила лікування в поєднанні з заняттями на Редкорді. Зараз почуваю себе значно краще. Планую продовжувати займатися з фізичним терапевтом і надалі.
Світлана
Грисьо І.І - лікар, якого раджу усім! Дуже уважна, професійна. Призначила заняття з реабілітологом, які виявилися дуже ефективними. Вже після 3-го заняття перестала боліти спина! Дякую усім працівникам « Норімед Плюс»
Екатерина
Грисьо І.І. – високопрофесійний спеціаліст,яких є дуже мало. Дякую, що повернули мені життя без болю!!!
Борис
Був на прийомі в Грисьо І. І. в медичному центрі «Норімед плюс». Дуже уважна лікарка. Призначила курс реабілітації на спеціальному обладнанні Редкорд. Жодні медикаменти не дали такого результату ,як заняття з фізичним терапевтом на цьому обладнанні.
Тамара
Ірина Ігорівна Грисьо дуже хороший лікар. Має досвід лікування дуже важких хворих. Завжди намагається знайти першопричину проблеми. Змогла допомогти моїй мамі, коли в нас вже опустились руки. Дуже вдячні Ірині Ігорівні!
Марта
Ірина Ігорівна Грисьо чудовий лікар і прекрасна людина. Рекомендую усім, хто шукає хорошого невропатолога.
Можу з впевненістю сказати, що таких лікарів як Грисьо І.І. зараз одиниці. Дякую Вам і усім спаціалістам « Норімед Плюс» за допомогу!
Грисьо Ірина Ігорівна – професіонал з «великої букви»!!!. Щиро дякую Вам за допомогу!!!
Лікаря Грисьо І.І. мені порадила знайома як дуже хорошого спеціаліста. Була на консульттації в «НОРІМЕД ПЛЮС». Ірина Ігорівна приділила мені багато часу, була уважна до дрібниць .Призначила медикаменти і заняття з фізичним терапевтом. На даний момент я практично позбулася своєї проблеми.
Богдан
Довго не міг визначити причини запаморочень і головного болю. Дякую Грисьо Ірині Ігорівні за вірно встановлений діагноз і призначене лікування, яке допомогло в короткий термін позбутися моїх проблем.
Сердечно вдячний лікарю Грисьо І.І. за чуйне відношення, увагу, за професійне лікування, яке я дійсно відчув пройшовши курс лікування.
Богдан
Місяць ходив по лікарям, ставили різні діагнози і назначали медикаменти, які не давали ніякого результату. Мені порадив мій знайомий невропатолога Грисьо І.І., яка зразу поставила правильний діагноз і її підхід до лікування зразу почав давати результати. Задоволений та рекомендую однозначно!!!
Борис
Велика подяка невропатологу Грисьо І.І.! Розумна, кваліфікована та все зрозуміло пояснює.
Світлана
Дуже задоволена консультацією невропатолога Грисьо І.І. Лікар поставила діагноз на першому прийомі, зайвих ліків не призначала, все докладно розповідала та пояснювала. Пройдене лікувала було ефективним.
Ксения
Норімед Плюс на Федьковича – професіонали. Знають свою справу на відмінно, а невропатолог Грисьо І.І. спеціаліст вищого класу. Дякую вам за допомогу!
Рита В.
Був на консультації в Грисьо І.І. на Федьковича, дуже уважна лікар, грамотно та чітко роз’яснила те чого інші лікарі мені не казали раніше та завдяки лікуванню по її призначенню обійшлось без операції
Анастасия
Хочу висловити подяку Грисьо І. Ви справжній спеціаліст своєї справи, дуже якісно мене проконсультувала, після її призначень та підібрано методики по Неурак я відчула суттєве покращення загального стану, а також зникло затерпання ніг, рук та шиї
Ірина Ігорівна Грисьо – дуже хороший лікар. На прийомі дуже уважна, багато розпитувала, щоб скласти картину мого стану. Я пройшла курс з лікувальних занять за підібраною методикою лікарем та почуваюсь себе ідеально. Дякую команді професіоналів «Норімед Плюс»
Дуже вдячна Грисьо Ірині Ігорівні за грамотний підхід до моєї проблеми. Просто чудовий та уважний спеціаліст, все зрозуміло пояснила. Обов’язково пораджу знайомим.
Роман
Невропатолог Грисьо І. дуже кваліфікований та обізнаний фахівець, уважна до кожного слова. Я мав проблему, рік лікування по різних спеціалістах - не допомогло, але коли Ірина Ігорівна встановила чіткий діагноз, призначила відповідне лікування та приділила увагу протягом всього курсу лікування - ДОПОМОГЛО! Рекомендую! Щиро дякую!
Рекомендую! Привітний персонал, та кваліфіковані спеціалісти. Була на консультації у невропатолога Грисьо І., все зрозуміло та професійно.
Михаил
Грисьо І.І. ефективно допомогла мені з проблемою. Дуже вдячний та рекомендую однозначно!
І.І. Грисьо - лікар невропатолог від Бога! Рекомендую! Компетентна та ввічлива! По призначенню лікаря пройшла курс на обладнанні Редкорд, пройшли головні болі та болі шиї та в попереку. Дякую лікарю та команді професіоналів медцентру «Норімед Плюс»!
Олег
Хочу висловити подяку лікарю Грисьо І.І. за професійність! Результатом роботи лікаря залишився задоволений. Рекомендую Грисьо І.І. як хорошого лікаря невропатолога
Невропатолог Грисьо І.І. хороший спеціаліст, прямолінійна жінка, чітко поставила діагноз, проконсультувала та від призначеного нею лікування я почуваюсь краще
Була на консультації в лікаря невропатолога Грисьо І.І. - повністю задоволена професійністю лікаря. Все чітко пояснила і дала рекомендації, за допомогою яких я почуваюсь набагато краще
Олександра Вікторовна
Зверталась до цього лікаря для того, щоб зрозуміти, в чому причина головного болю і як його позбутися. Мені назначили обстеження, потім аналізи. За результатами вже лікування. Трохи дорого, але є результат. Лікування допомагає.
Микола
25 квітня '23р.
Ірина Ігорівна дійсно хороший і відповідальний лікар своєї спеціальності, і просто хороша людина...
Наталія
Консультувалась та лікувалась.Грамотний та відповідальний лікар

• 2002-2008рр, ЛНМУ ім.Д.Галицького, Неврологія
  • 2008-2010 рр. - інтернатура: кафедра неврології та нейрохірургії, ЛНМУ ім. Д.Галицького.

• Сертифікат науково-практичної конференції “Весняні читання Львівської неврології”
  • Сертифікат “Управління гострим інсультом у перші 24 години від початку сиптоматики”
  • Сертифікат фахової школи-семінару “Менеджмент гострого мозкового інсульту в умовах реформи системи охорони здоров’я 2021р році”
  • Сертифікат про участь у Міжнародній неврологічній конференції ХІІІ Нейросимпозіум
  • “Менеджмент гострого мозкового інсульту”

• Громадська організація “Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії”
  • Громадська організація “Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України” освітній проект “Практична нейрореабілітація”

Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань

• Головний біль (мігрень, головний біль напруги, тригемінальні цефалгії)
  • Напруги, невралгії
  • Наслідки ішемічного, геморагічного інсульту
  • Хворобу Паркінсона, розсіяний склероз
  • Панічні атаки
  • Протрузії . Міжхребцеві грижі/Ускладнений остеохондроз
  • Цервікалгії, радикулопатії, дорсалгії (болі в шийному, грудному, поперековому відділі хребта)
  • Хворобу Альцгеймера
  • Полінейропатії демієлінізуючі/метаболічні