Борецька Олена Зіновіїва

Невролог
Лікар займається виявленням та лікуванням неврологічних захворювань. Виконує різні види блокад. Приймає пацієнтів з вегетосудинною дистонією, остеохондрозом, міжреберною невралгією, панічними атаками, підвищеною тривожністю, невритом лицьового нерва та мігренню. В роботі використовує сучасні методики.

Павлюк Діана
З купи неврологів єдина яка прописала комплексне лікування, всебічне, і воно таки мені помогло після року безрезультатних походів на масажі, електрофорез, до остеопата і кількох неврологів. Вдумливий підхід і людяність це велика рідкість. Дуже вдячна.
Добжанська Н.Ю.
Чудова людина і відмінний фахівець. Чуйна, уважна, вміє підтримати і заспокоїти. Всім рекомендую!
Лось Л. М.
Чудова людина і прекрасний спеціаліст,після прийому лікаря почуваюсь набагато краще,рекомендую

• 2000–2006 р. — закінчила Вінницький національний університет ім. М. І. Пирогова за фахом «Лікувальна Справа».
  • 2006–2008 р. — закінчила Національну медичну академію післядипломної освіти ім..Шупика. Отримала сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю: неврологія.

• 2019 р. —участь та курс навчання на міжнародній неврологічній конференції м. Одеса «ХІ - Нейросимпозіум».
  • 2020 р. — «Школа диференціальної діагностики та лікування в неврології» Участь в онлайн конференції – Больові синдроми в неврології.
  • 2020 р. — участь у вебінарі. Сертифікат «Неврологія COVID – 19».
  • 2020 р. — майстер клас «Мітохондріальна дисфункція при когнітивних та цереброваскулярних порушеннях».