Андрейчина Галина Василівна

Терапевт
Лікар загального профілю спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних і вірусних захворювань. Веде плановий прийом, збирає анамнез, направляє на діагностичні заходи. Проводить терапію захворювань органів шлунково-кишкового тракту, ендокринної та нервової системи. Працює з захворюваннями судин, коригує стан при загостренні.

Игорь
На работе подхватил вирусное заболевание, которое переросло в бронхит. На работе было много заказов и хотелось побыстрее выздороветь. Я обратился к врачу с большой буквы, а именно к Галине Васильевне. Она в кротчайший срок смогла поставила меня на ноги. Спасибо Вам огромное, побольше таких ответственных специалистов.
Іванна
Галина Василівна лікар з великим багажом знань ,спеціаліст своєї справи . З моїми проблемами по здоров'ю допомогла вирішити всі питання та назначила правильне лікування,яке мене повернуло до нормального здорового життя. Більше б таких спеціалістів, а не таких які купили депломи та шкодять людям які звертаються по допомогу.

• 2000 р. — Закінчила Луганський державний медичний університет.
  • 2001 р. — інтернатура за спеціальністю «Терапія» на базі Чернівецької ОПЛ.
  • 2001–2006 рр. — працювала на посаді терапевта у Чернівецькій та Івано-Франківській області.
  • 2006 р. — отримання кваліфікації за спеціальністю «Загальної практика сімейної медицини» зі збереженням кваліфікації «Терапевт. Спеціалізація загальні хвороби».