Андрейчина Галина Василівна

Терапевт
Консультація 380 грн.
Лікар загального профілю спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних і вірусних захворювань. Веде плановий прийом, збирає анамнез, направляє на діагностичні заходи. Проводить терапію захворювань органів шлунково-кишкового тракту, ендокринної та нервової системи. Працює з захворюваннями судин, коригує стан при загостренні.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Зубрівська, 21 р.Сихівський
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський

Відгуки пацієнтів

Игорь
21 января '20р.
На работе подхватил вирусное заболевание, которое переросло в бронхит. На работе было много заказов и хотелось побыстрее выздороветь. Я обратился к врачу с большой буквы, а именно к Галине Васильевне. Она в кротчайший срок смогла поставила меня на ноги. Спасибо Вам огромное, побольше таких ответственных специалистов.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Освіта

• 2000 р. — Закінчила Луганський державний медичний університет.
  • 2001 р. — інтернатура за спеціальністю «Терапія» на базі Чернівецької ОПЛ.
  • 2001–2006 рр. — працювала на посаді терапевта у Чернівецькій та Івано-Франківській області.
  • 2006 р. — отримання кваліфікації за спеціальністю «Загальної практика сімейної медицини» зі збереженням кваліфікації «Терапевт. Спеціалізація загальні хвороби».