Коробка Александр Игоревич

Терапевт
Вызов на дом
Занимается диагностикой, лечением болезней дыхательной системы, сердца и сосудов, ЖКТ.

Катерина
Мені сподобався прийом у лікаря, була у нього минулої осені з ускладненим ОРВІ. Він обгрунтував всі призначення і вони мені дійсно помогли. Дуже вдячна лікарю!
Звернулась та отримала висококваліфіковану консультацію. Спеціаліст своєї справи. При потребі однозначно повернусь ще раз
Юрій
21 января '20г.
Спеціаліст з великої букви. Неодноразово звертався за допомогою. Приємно, коли молоді спеціалісти в своїх професійних навичках на голову вищі "совкових пердунів".
Мирослава
Нещодавно потрапила на прийом до чудового лікаря Олександра Ігоровича. Хоч він і молодий спеціаліст, але одразу видно що професіонал своїй справи і лікар не за професією, а за покликанням! Уважний до найменших дрібниць, детально оглянув, доступно відповів на усі запитання та призначив лікування. Дуже задоволені його роботою! Дякуємо за відповідальне ставлення до своєї роботи. Рекомендую!

• НМАПО ім. П. Л. Шупика 2017-2019